Anna Gruszka: Wasze wparcie emocjonalne daje mi siłę i motywację do walki z chorobą

Anna Gruszka, nauczyciela z Liceum Ogólnokształcącego im. KEN w Przasnyszu, walczy ze złośliwą odmianą nowotworu. W lutym zakończyła się na jej rzecz internetowa zbiórka. Teraz za pośrednictwem naszej redakcji pani Anna chce podziękować wszystkim, dzięki którym udało się zebrać kwotę niezbędną do sfinansowania nierefundowanej immunoterapii. Podziękowania publikujemy w całości.

 

,,Nigdy tak naprawdę nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak wielu ludzi troszczy się o Ciebie, dopóki wszyscy nie pojawią się, żeby Cię wspierać.”

Z całego serca dziękuję za okazane mi wsparcie w mojej trudnej walce z chorobą.

Dziękuję wszystkim osobom, które bezpośrednio wspierały moją zbiórkę.

Serdecznie dziękuję Panu Staroście Krzysztofowi Bieńkowskiemu oraz pracownikom Starostwa Powiatowego w Przasnyszu i Panu Burmistrzowi Łukaszowi Chrostowskiemu wraz z pracownikami Urzędu Miasta w Przasnyszu za zaangażowanie i organizację wszelkich wydarzeń.

 

Dziękuję za wrażliwość i  chęć niesienia pomocy  wszystkim członkom Stowarzyszenia Arena Dobra, Obywatelskiego Konwoju Humanitarnego oraz Stowarzyszenia Lokalni Pomagają.

Wyrazy wdzięczności kieruję do dyrekcji, kolegów, koleżanek, wychowanków, uczniów i ich rodziców mojego  Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Przasnyszu. Dużo było słów, dużo gestów i dużo serca od Was – i nie będzie to nigdy zapomniane.

Dziękuję dyrekcjom, nauczycielom, pracownikom, uczniom i ich rodzicom Szkoły Podstawowej nr 1 w Przasnyszu , Szkoły Podstawowej nr 2 w Przasnyszu , Szkoły Podstawowej nr 3 w Przasnyszu , Szkoły Podstawowej nr 5 w Przasnyszu , Zespołowi Szkół Powiatowych w Przasnyszu, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Przasnyszu, Szkoły Podstawowej w Lesznie, Szkoły Podstawowej nr 2 w Chorzelach,  Szkoły Podstawowej w Bogatem, Szkoły Podstawowej w Nowej Krępie, Zespołowi Szkół w Makowie Mazowieckim, Zespołowi Szkół nr 1 w Ciechanowie, Zespołowi Szkół Technicznych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Ciechanowie, Niepublicznej Terapeutycznej Szkole Podstawowej w Ciechanowie, Szkole Podstawowej w Szulmierzu, Miejskiemu Przedszkolu nr 2 w Przasnyszu, Miejskiemu Przedszkolu nr 10 w Ciechanowie oraz pozostałym placówkom oświatowym.

Dziękuję wszystkim proboszczom przasnyskich parafii, instytucjom, firmom, organizacjom,  sklepom, sponsorom, artystom, wykonawcom, drużynom sportowym,  mediom, policji, wojsku,  osobom wystawiającym licytacje , licytującym i wszystkim darczyńcom.

 

I wreszcie dziękuję mojej rodzinie, przyjaciołom, kolegom, koleżankom, sąsiadom, znajomym i nieznajomym.

Pragnę również podziękować za ciepłe słowa, życzenia i gesty życzliwości. To właśnie  Wasze wparcie emocjonalne daje mi siłę i motywację do walki z chorobą.

Niech dobro powróci do Was ze zdwojoną siłą.

Z najlepszymi życzeniami, Anna Gruszka z mężem i dziećmi

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gocha
Gocha
11 miesięcy temu

Pani Aniu wierzymy będzie dobrze,jeszcze nie raz zobaczymy pani piękny uśmiech, życzymy dużo zdrówka I wiary

przasnyszanka
przasnyszanka
11 miesięcy temu

oczywiście, bedzie dobrze wszystko w rękach Boga tylko trzeba zaufać …