Anna Barbara Czuraj-Struzik odwiedziła Przasnysz

W niedzielę, 13 sierpnia w Muzeum Historycznym w Przasnyszu odbyło się I spotkanie z cyklu „Gościu siądź pod mym liściem”. Jego gościem była Anna Barbara Czuraj – Struzik, współzałożycielka Stowarzyszenia Działdowska Kuźnia Słowa, członek Oddziału Ciechanowskiego Stowarzyszenia Autorów Polskich oraz Związku Literatów Polskich.

 

Anna Barbara Czuraj-Struzik urodziła się 13 stycznia 1965 roku w Milanówku. Po studiach podjęła pracę nauczyciela polonisty. Naucza w Zespole Szkół im. Emilii Sukertowej – Biedrawiny w Malinowie. Od 1996 roku prowadzi młodzieżową grupę teatralną Algiz-Contra, pisze scenariusze teatralne dla młodzieży oraz je reżyseruje.

Do 2008 roku pracowała w Gazecie Działdowskiej i Olsztyńskiej. Prowadziła Prasowy Kącik Poezji. Od 2009 do 2012 roku była redaktorem naczelnym Tygodnika Działdowskiego. W 2012 roku powróciła do współpracy z Gazetą Olsztyńską i Działdowską.

 

– Inicjatorem i współorganizatorem spotkania było Koło Miłośników Sztuki TARAS. Spotkanie poprowadziła Bożena Beata Parzuchowska. W spotkaniu uczestniczyli poeci i pasjonaci poezji z Działdowa, Ciechanowa, Warszawy, Gdańska i Przasnysza – informuje Muzeum Historyczne w Przasnyszu.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments