Anita Jurkian zasiadła w fotelu starosty powiatu przasnyskiego.

8 października 2019 r. nastąpiła nieoczekiwana zmiana na stanowisku starosty przasnyskiego. Ster w powiecie objęła Anita Jurkian. Pragniemy jednak uspokoić naszych mieszkańców, zmiana ta trwała wyłącznie godzinę i była rezultatem akcji charytatywnej, w której udział wzięła Pani Anita.

Krzysztof Bieńkowski zaoferował na aukcji charytatywnej na rzecz mieszkanki Przasnysza Joanny Sztymelskiej, cierpiącej na chorobę nowotworową, „godzinę w fotelu starosty”. Pani Anita licytowała bardzo wysoko i choć zajęła miejsce drugie w licytacji (zwycięzca wpłacił 2 tysiące złotych na konto zbiórki) to jej przypadła rola starosty zgodnie z deklaracją zwycięzcy aukcji.

Pani Anita przyjęła zaproszenie starosty do odwiedzin w urzędzie powiatowym. Przez godzinę mogła wcielić się w rolę włodarza powiatu, poznając arkana zarządzania i funkcjonowania przasnyskiego starostwa. Nasza mieszkanka mogła się przekonać, że wygodny fotel starosty może zapobiec ewentualnym bólom pleców, ale zakres odpowiedzialności oraz szereg zadań i problemów stojących przed szefem powiatowej administracji, z pewnością nie zapobiegnie bólom głowy…

Źródło Starostwo Powiatowe w Przasnyszu
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Irena
Irena
4 lat temu

Mnie się podoba ta Pani na stanowisku Starosty.Kobiety do sterów 🙂

Marek
Marek
4 lat temu

Nie mam nic przeciwko temu, żeby ta Pani zastąpiła tego pozera już na stałe.