Andrzej Brocki zakończył kadencję dyrektora ZSP Przasnysz

Dziś, 31 sierpnia Andrzej Brocki zakończył swoją kadencję dyrektora Zespołu Szkół Powiatowych im. mjra H. Sucharskiego w Przasnyszu.

 

– Dziękuję Andrzejowi Brockiemu dotychczasowemu dyrektorowi ZSP w Przasnyszu, który dziś kończy swoją kolejną kadencję i jednocześnie misję dyrektora tej ważnej placówki oświatowej w powiecie przasnyskim – poinformował starosta Krzysztof Bieńkowski.

– Jako wieloletni dyrektor zawsze był otwarty nie tylko na współpracę z Zarządem Powiatu, ale przede wszystkim ze społecznością szkolną (uczniów, nauczycieli i rodziców), a także z instytucjami i firmami zewnętrznymi. Okazywał też wszystkim swoje dobre serce. Mam nadzieję, że dane nam będzie współpracować dalej choć na innych już odcinkach – dodał.

 

Przypomnijmy, że od 1 września funkcję dyrektora Zespołu Szkół Powiatowych w Przasnyszu obejmie dotychczasowy nauczyciel szkoły i były już przewodniczący rady powiatu, Paweł Szczepkowski.

 

 

ren

guest
16 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
prawda boli
prawda boli
22 dni temu

I zamienił nasz powiat odpowiednią osobę na odpowiednim miejscu na kogoś ktoś się tam nie nadaje. No brawo nasz nareszcze przasnyski!!

Marcin
Marcin
22 dni temu

Panie Bieńkowski nie zapomnimy…..Nie licz na to…..

Ala
Ala
22 dni temu
odpowiada  Marcin

Ten Pan o tym już wie, dlatego swojego wysłał do szkoły, aby mieć gdzie się przytulić, jak społeczeństwo go zdegraduje.

Anonim
Anonim
22 dni temu

To bardzo smutne, że odpowiednim ludziom odbiera sie stanowiska a w placówkach miejskim przedłuża się osobom nieodpowiednim.

Karolina
Karolina
22 dni temu

Wielka szkoda.. wspaniały, uśmiechnięty człowiek na właściwym miejscu. Zawsze był dla uczniów, pomagał i doradzał.. Jak był jakiś problem, zawsze znalazł czas..

Janek
Janek
22 dni temu

Hipokryzja władzy! Fotka najważniejsza, co dla niektórych 😡. Pozdrawiam Pana Andrzeja, postawionego w fakcie dokonanym.

Ewa
Ewa
22 dni temu

Dziękujemy panie Andrzeju

Aspi
Aspi
22 dni temu

Ten z prawej to kto to

Zbyszek
Zbyszek
21 dni temu

Żenada

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
21 dni temu

A ja zupełnie nie rozumiem tego lamentu. Wybraliście PiSowca na Starostę, a teraz się dziwicie, że na bok idą osoby kompetentne, a stanowiska obsadza się swoimi. Biernymi, miernymi, ale wiernymi. Naiwni byliście jak przedwojenne dzieci. Macie za swoje.

Jacek Prusinowski
Jacek Prusinowski
21 dni temu

Z p. Bieńkowskiego taki PiS-owiec, jak i z Ciebie. To karierowicz, który zmieni barwy polityczne jak będzie to opłacalne. Podobnie nowy dyrektor Zespołu Szkół, który do nie dawna był w PSL-u.

aga
aga
20 dni temu

Gratulacje dla zastępców że zostawili ten syf i odeszli razem z Dyrektorem

Lech
Lech
20 dni temu

Czas podziękować nareszcie przasnyskiemu za kadencję. Niech gdzieś jedzie i nigdy nie wraca. Obciach mieć takie władze. Lans, ładna i lans. Myślałem, że w końcu weźmie się za robotę. Ale się myliłem.

Paweł
Paweł
17 dni temu

Krzyś dałeś ciała ,Andrzej jest wielki i chciałbym aby moje dzieci miały takiego dyrektora

kolo
kolo
13 dni temu

Na układy nie ma rady. Chodzą słuchy, że o fotel burmistrza ma ubiegać się obecny dowódca jednostki wojskowej i co to jest (gdyby to była prawda)?, kolejny układ z vice starostą. Układy, układziki, a wszystko rozbija się o kasę. Durny naród klaszcze i podskakuje z radości. Mam nadzieję, że to ostatnia kadencja Pana starosty na urzędzie, nie tego ludzie się spodziewali po włodarzu. Kiepski z Pana zarządca “powiatu”.

michał
michał
11 dni temu

A to nie ma już dla pisowców etatów w spółkach, urzędach czy agencjach?