Amatorskie zawody pływackie o puchar starosty w Chorzelach [FOTO]

W sobotę, 19 marca na chorzelskiej pływalni odbyły się Amatorskie Zawody Pływackie o Puchar Starosty. Cieszyły się ogromną popularnością.

 

Udział w zawodach wzięło 150 zawodników rywalizując w 13 kategoriach. Organizatorzy wręczyli 28 pucharów i 44 medale.

Oficjalną rozgrzewkę dla uczestników zawodów przeprowadził trener Sławomir Szczerbal z Klubu Sportowego Płetwal Szczytno, który zapoznał ich z zasadami, jakie będą obowiązywały podczas rywalizacji.

Zawody otworzył Krzysztof Bieńkowski, starosta przasnyski wraz z Anną Kostrzewą i Agnieszką Szymaniak, dyrektorem i wicedyrektorem Zespołu Szkół Powiatowych im. Wł. St. Reymonta w Chorzelach oraz Cezarym Adamem Bobowskim, kierownikiem Mazowieckiego Centrum Sportów Zimowych Kompleks Chorzele.

 

Nad bezpieczeństwem wszystkich obecnych na pływalni zarówno w wodzie, jak i poza nią czuwali pracownicy basenu, nad przestrzeganiem zasad przez zawodników oraz przebiegiem kolejnych startów czuwali sędziowie czasowi oraz sędzia główny.

– Po wygenerowaniu przez system komputerowy ostatecznych wyników zawodów nastąpiło wręczenie pucharów dla zwycięzców poszczególnych kategorii, srebrne oraz brązowe medale otrzymały osoby sklasyfikowane na drugich i trzecich miejscach. Wszyscy startujący otrzymali pamiątkowe dyplomy za udział w zawodach  – czytamy.

 

 

j.b.

Sprawdź również
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
8 miesięcy temu

Od kiedy to na basen włazi się w buciorach?

Adam
Adam
8 miesięcy temu

Ludzki pan może

Wieśniak
Wieśniak
7 miesięcy temu

Było by lepiej gdyby nie starosta tam kto to kur… Jest w tych butach