Amator zdrapek z przasnyskiej „Żabki” wcześniej okradł dwa sklepy w Ciechanowie.

23-letni mieszkaniec Raciborza odpowie za dwie kradzieże, do których doszło w ostatnim czasie na terenie Ciechanowa i za jedną, której dokonał w Przasnyszu. Młody mężczyzna jednego dnia ukradł towar z kiosku oraz z drogerii. Teraz 23-latek odpowie przed sądem, grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Ciechanowska policja w ubiegłym tygodniu odnotowała kradzież 77 zdrapek z kiosku o wartości 675 zł oraz 2 sztuk perfum z drogerii na łączną kwotę 679,99 zł. Jak się okazało, obu kradzieży dokonał ten sam mężczyzna, co zarejestrowały kamery monitoringu. Młodzieniec działał w ten sam sposób, wykorzystywał nieuwagę ekspedientek i wtedy kradł upatrzony towar.

Mężczyzna wpadł na gorącym uczynku za podobne przestępstwo w Przasnyszu. Tam również ukradł zdrapki. Gdy funkcjonariusze z ciechanowskiej policji dowiedzieli się, o kradzieży w Przasnyszu szybko skojarzyli, że to może być ten sam sprawca. Podejrzenia policjantów potwierdziły się, zatrzymany mężczyzna odpowiadał rysopisowi sprawcy kradzieży w Ciechanowie.

23-letni mieszkaniec Raciborza usłyszał zarzuty kradzieży, do czego się przyznał i będzie odpowiadał przed sądem. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.


Źródło KPP Ciechanów
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments