Alicja Brym wśród najlepszych w kraju w prestiżowym konkursie języka angielskiego

W ostatni weekend (15 – 16 kwietnia) w Poznaniu rozegrano finałową rundę zmagań z olimpiady języka angielskiego. To najbardziej prestiżowy konkurs edukacyjny z tego przedmiotu przygotowywany w kraju. W finale udział wzięła uczennica Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Przasnyszu – Alicja Brym.

 

Niezwykle wymagające, dwudniowe zmagania zakończyły się w niedzielę po południu. Alicja Brym wypadła świetnie – zajęła 15. miejsce w gronie 64 uczestników finału. Tym samym zdobyła tytuł laureatki i wszelkie związane z tym bonusy.

– Wynik Ali to nie tylko wspomniana 15. lokata. To przede wszystkim świadomość, że zostawiła w pokonanym polu co najmniej kilka tysięcy uczestników, którzy stanęli w tym roku do rywalizacji z języka angielskiego – wyjaśnia Robert Kozakowski, opiekun naukowy naszej Alicji.

 

– Moja uczennica znalazła się w gronie 20 laureatów. To pierwszy taki mój sukces edukacyjny – dodaje.

– Ogromne gratulacje zatem i dla Ali, i dla jej opiekuna. A dla nas – przyjemna świadomość, że jesteśmy w stanie prowadzić naszych uczniów na sam edukacyjny szczyt – napisano  mediach społecznościowych liceum.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anna
Anna
7 miesięcy temu

Super. Gratulacje!

Maja
Maja
7 miesięcy temu

Serdecznie gratuluję Alu!