Aktorka Laura Łącz odwiedzi Przasnysz

10 marca przasnyską bibliotekę odwiedzi Laura Łącz, która od 20 lat odtwarza postać Gabrieli w serialu „Klan”. Spotkanie z aktorką poprowadzi Marcin Michrowski.

 

Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nałkowskiej w Przasnyszu zaprasza mieszkańców w piątek, 10 marca o godz. 18:00 do udziału w spotkaniu połączonym z programem artystycznym Laury Łącz, znanej polskiej aktorki, reżyserki i pisarki. Rozmowę poprowadzi Marcin Michrowski.

Wydarzenie odbędzie się w ramach programu „Kultura bez barier” z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

 

Laura Łącz to aktorka, reżyserka i pisarka. Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie oraz jako drugi fakultet wydział filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Od czasu ukończenia Akademii Teatralnej była aktorką Teatru Polskiego w Warszawie. Zagrała w tym teatrze wiele głównych ról kobiecych w reżyserii wybitnych reżyserów. Zagrała kilkadziesiąt ról w filmach fabularnych i serialach. Od blisko 20 lat odtwarza postać Gabrieli w serialu Klan.

 

 

j.b.

 

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments