Akcja krwiodawstwa HDK Legion w Przasnyszu. Zebrano 14,4 l krwi

W poniedziałek, 30 stycznia odbyła się kolejna akcja krwiodawstwa zorganizowana przez Wojskowy Oddział HDK Legion 2. ORel i 2. Ośrodek Radioelektroniczny. Zebrano 14,4 litra krwi.

 

Akcja zorganizowana przez Wojskowy Oddział HDK Legion i 2. Ośrodek Radioelektroniczny w Przasnyszu odbyła się w poniedziałek, 30 stycznia w godz. 10.00 – 14.00. W ramach akcji zbierano krew dla Marcina Kacprzaka.

– Pomimo mroźnej aury i padającego śniegu 32 krwiodawców stawiło się do ambulansu, aby nieść pomoc dla Marcina. Zebraliśmy 14.400 ml krwi. Dziękujemy za przybycie – informują organizatorzy.

Kolejna możliwości oddania krwi pojawi się już w dniach: 10 i 13 lutego 2023 r. również na terenie 2. Ośrodka Radioelektronicznego w Przasnyszu.

 

 

ren

 

Sprawdź również
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Sławcio
Sławcio
1 miesiąc temu

A dowódca nie oddał krwi? On tylko statystuje do zdjęć aby zaliczyć swój sukces w danym przedsięwzięciu. Aha,taka to gwiazda.

Mateusz
Mateusz
1 miesiąc temu
Reply to  Sławcio

Mezczyzni moga oddawac krew raz na 2 miesiace a dowodca oddal krew 2 tyg temu, wiec najpierw prosze sie doinformowac, a potem dopiero pocic przy pisaniu atencyjnych komentarzy C:

Dyzio
Dyzio
1 miesiąc temu
Reply to  Mateusz

Co nie zmienia faktu.