Agnieszka Grabowska ze stypendium Powiatu Przasnyskiego [VIDEO].

Każdego roku Powiat Przasnyski przyznaje stypendia za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególne uzdolnionych studentów zamieszkałych na terenie powiatu przasnyskiego. W tym roku taką nagrodą wyróżniono Agnieszkę Grabowską.

Stypendium zostało wręczone przez Starostę Przasnyskiego Krzysztofa Bieńkowskiego oraz Burmistrza Przasnysza Łukasza Chrostowskiego podczas Konferencji Samorządowej, która odbyła się 31 stycznia 2020 roku. Utalentowana stypendystka wykonała dla zgromadzonej publiczności pokaz swojego talentu wokalnego i zaśpiewała utwory: „Barka” oraz „Ave Maria”.

Agnieszka Grabowska jest studentką studiów II stopnia wydziału Sztuk Scenicznych na kierunku wokalistyka o specjalności wokalno – aktorskiej Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bicewiczów w Łodzi.

Serdecznie gratulujemy!

Źródło Starostwo Powiatowe w Przasnyszu
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
4 lat temu

A czy Starostwo może się pochwalić kwotą, którą ta urocza Przasnyszanka otrzyma co miesiąc? Mamy galę, dyplomy, uśmiechniętego Nareszcie Przasnyskiego na zdjęciu (tym razem o dziwo nie w środku), a stypendium to pewnie ze 2 stówki co miesiąc. Ale obym się mylił.