Adrian Woźniak i Paweł Waleriański zwycięzcami sobotnich zawodów wędkarskich w Chorzelach

Koło PZW Nr 68 w Chorzelach w miniony weekend zorganizowało gruntowe i spławikowe zawody wędkarskie. Wygrali je Adrian Woźniak i Paweł Waleriański. Nagrody zwycięzcom wręczono na scenie podczas Dni Chorzel.

 

W sobotę, 3 sierpnia nad zalewem w Chorzelach odbyły się Zawody wędkarskie o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Chorzele i Dyrektora Ośrodka Upowszechniania Kultury. Tym razem wędkarze łowili na żywą przynętę.

Wyniki gruntowych zawodów wędkarskich o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Chorzele:

  • I miejsce – Adrian Woźniak z wynikiem 1,840 kg
  • II miejsce – Przemysław Szczygieł z wynikiem 1,690 kg
  • III miejsce – Paweł Opoński z wynikiem 0,80 kg

Wyniki spławikowych zawodów wędkarskich o Puchar Dyrektora Ośrodka Upowszechniania Kultury w Chorzelach:

  • I miejsce – Paweł Waleriański z wynikiem 2,495 kg
  • II miejsce – Przemysław Szczygieł z wynikiem 1,540 kg
  • III miejsce – Dawid Ostrowski z wynikiem 1,320 kg

– Gratulujemy zwycięzcom. Zarząd Koła 68 w Chorzelach pragnie serdecznie podziękować burmistrzowi MiG Chorzele panu Eliaszowi Kostrzewa i zastępcy burmistrza panu Michałowi Wiśnickiemu oraz dyrektorowi OUK panu Januszowi Nidzgorskiemu za sfinansowanie nagród w zawodach – dodają organizatorzy.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
5 miesięcy temu

Jasnobeżowe spodnie i czarne buciory 😅. Normalnie jak Wielki Jarosław 😅😅.

obywatelRP
obywatelRP
5 miesięcy temu

To nasz Semafor🤣🤣🤣👌😜👍

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
5 miesięcy temu
odpowiada  obywatelRP

No nasz. Nareszcie Przasnyski 🤣.

Jeszcze byłbym w stanie zrozumieć to rok temu. Żona plus czwórka dzieci i na to jedna pensja. Ale odkąd udało się z Semaforowej zrobić Etatowego Członka, to dodatkowa dycha miesięcznie do domowego budżetu wpada.

Wapniak
Wapniak
5 miesięcy temu

Gorzej niż On. W senacie tez tak się prezentuje? Wies.