Adam Lewandowski z drużyny przasnyskiej policji królem strzelców II Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Mławie

Sportowa rywalizacja i koleżeńska atmosfera towarzyszyły II Turniejowi Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Mławie. W wydarzeniu wzięli udział również policjanci z Przasnysza.

 

W sobotę, w Mławskiej Hali Sportowej, do rywalizacji o Puchar Komendanta Powiatowego Policji  w Mławie, stawiło się pięć drużyn, reprezentujących komendy Policji w Nidzicy, Płońsku, Przasnyszu i Ciechanowie oraz team gospodarzy spotkania. Po emocjonującej rywalizacji, pierwsze miejsce zdobyli reprezentanci Komendy Powiatowej  Policji w Nidzicy. Na szczególne wyróżnienie zasłużył jeden z zawodników tej drużyny, policjant Jakub Kruszewski, zdobywca tytułu – najlepszy zawodnik.

Na drugim miejscu uplasowała się drużyna gospodarzy.  Reprezentanci Komendy Powiatowej Policji w Mławie, w walce o drugie miejsce na podium, pokonali drużynę z sąsiedniej jednostki w  Płońsku.

 

Wśród zawodników, tytuł króla strzelców wywalczył Adam Lewandowski z teamu Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu. Najlepszym bramkarzem turnieju okazał się policjant Kamil Nowicki z drużyny gospodarzy spotkania.

II Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji  w Mławie zorganizowany został pod honorowym patronatem Przewodniczącego NSZZP przy KPP w Mławie oraz Dyrektora Mławskiej Hali Sportowej.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
cezdlu_37
cezdlu_37
10 miesięcy temu

No z takim nazwiskiem to gole się same strzelają 😉