Adam Lach opowiada o wyboistej „Drodze do sukcesu w Branży Czystości”

„Droga do sukcesu w Branży Czystości” to druga książka Adama Lach, przasnyszanina obecnie mieszkającego w Białymstoku.

 

Adam Lach swoje doświadczenie zawodowe wykorzystuje jako szef działu szkoleń sprzedaży i ekspert branży szkoleniowej w Polsce.

Zbudował unikatowy na rynku polskim, cykl szkoleń z tematyki prania tapicerki i dywanów, czyszczenia i konserwacji obić skórzanych, auto detailingu, dezynfekcji przez ozonowanie, a także szkoleń z profesjonalnego sprzątania. Autor „wspiera startujące biznesy w branży oraz podnosi kompetencje osób już pracujących od lat. Obsługuje wszelkie dotacje i dofinansowania z Urzędów Pracy, aby nowo powstające biznesy mogły w odpowiedni sposób realizować i rozwijać się na swoich rynkach oraz świadczyć usługi na najwyższym możliwym poziomie”.

 

W tym roku została wydana jego druga książka, w której Adam dzieli się swoimi przemyśleniami i rozwiązaniami. Jest to pierwsza i jedyna książka dotycząca „branży czystości” w Polsce.

Co skłoniło przasnyszanina do jej napisania?

– Otóż rozwijając swój biznes usługowy, po pewnym czasie zacząłem otrzymywać setki wiadomości z Polski i też świata od osób z branży, osób które myślały o tym, by zacząć działać. Każdy patrząc na wspaniałe efekty realizacji moich usług oraz szybkiego rozwoju firmy na lokalnym rynku, chciał w sposób podobny jak nie identyczny to realizować – postanowiłem zacząć się dzielić na szerszą skalę swoim doświadczeniem, pomysłami, umiejętnościami, które nabyłem podczas mozolnych lat prób i błędów – opowiada Adam Lach.

Jego pakiet wiedzy to ponad 900 stron i 10 godzin materiałów w 24 filmach szkoleniowych. Ma pomóc przyszłym przedsiębiorcom rozpocząć nową działalność w branży czystości.

– Uznałem, że doskonałym zwieńczeniem specjalistycznej wiedzy zawartej w szkoleniach będzie odkrycie niesamowitej i zaznaczę wyboistej drogi, którą przeszedłem w swoich początkach, brutalnie opisując wszystko w szczegółach, tak, aby przygotować, ale też i zmotywować oraz pokazać, że naprawdę można osiągnąć sukces swoją ciężką pracą i pewnymi rozwiązaniami, które nie dla każdego są oczywiste. Dziś wiem, że sukces wydaje się być w dużej mierze kwestią wytrwałości, gdy inni po prostu rezygnują bądź się zwyczajnie poddają. Jestem głęboko przekonany, co też potwierdzają moje obserwacje od dłuższego czasu, że dzięki mojemu wkładowi w tej branży, znacznie podniesie się świadomość w wielu aspektach – zauważa Adam Lach.

 

Książka jest połączeniem poradnika z autobiografią autora. Jej przesłanie brzmi: „ Jeśli masz możliwość skorzystać z czyjegoś doświadczenia, jego praktyki, cennych porad, wskazówek oraz ponadprzeciętnego zaangażowania we wsparcie i ciągłej pasji w tematyce pralniczej – nie wahaj się ani na chwilę. To naprawdę bezcenna możliwość”.

W publikacji przasnyszanin opisuje wszelkie problemy, z jakimi może się napotkać osoba rozpoczynająca karierę w branży czystości oraz podaje konkretne rozwiązania uzupełniając tym samym kompleksowy cykl szkoleniowy.

– Przeszłość za mną, teraźniejszość to sukces. Obecnie poza codzienną pracą w branży, dumnie pragnę wspierać osoby, które z różnych powodów chcą zacząć prowadzić swój biznes, otworzyć własną firmę usługową, bądź też uzupełnić swą dotychczasową wiedzę. Jestem przekonany, że dzięki tej syntetycznej lecz konkretnej pozycji książkowej, jak też całemu mojemu wkładowi w Branży Czystości w Polsce, znacznie podniesie się świadomość w bardzo wielu aspektach i co najważniejsze, tajniki pralniczego zaplecza wreszcie zostaną ujawnione  – informuje autor.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tomek
Tomek
7 miesięcy temu

Człowiek bez zasad i honoru. Napisz książkę o pracę w Jumidzie…

mieszkaniec
mieszkaniec
7 miesięcy temu

A kto to że tyle o nim?

Milfhunter69
Milfhunter69
7 miesięcy temu

Ciekawe czy odnalazł samego siebie, internetowy hejter i krytykant 🤣