Adam Krukowski srebrnym medalistą Grand Prix Polski Juniorów i Młodzików w Białymstoku

Adam Krukowski, reprezentant Jednorożeckiego Klubu Badmintona „BadKurp” w grze podwójnej z partnerem z UKS Hubal Białystok dotarli do finału Grand Prix Polski Juniorów i Młodzików w Białymstoku. Zajęli drugie miejsce.

 

W miniony weekend na dwóch halach centrum badmintona w Białymstoku rozegrany został turniej Grand Prix Polski Juniorów i Młodzików. Udział w nim wzięło ponad 130 zawodników z całego kraju startujących w kategorii wiekowej juniora (do lat 19.) oraz młodzika (do lat 15.). Uczestnicy walczyli nie tylko o zwycięstwo, ale także o punkty rankingowe Polskiego Związku Badmintona – był to jeden z turniejów klasyfikacyjnych do mistrzostw Polski.

Udział w Grand Prix Juniorów wziął także Adam Krukowski, reprezentant Jednorożeckiego Klubu Badmintona „BadKurp”, który rozegrał osiem meczy z czołowymi badmintonistami z kraju i został srebrnym medalistą w swojej kategorii wiekowej.

 

– W grze pojedynczej (BS U19) w walce o ćwierćfinał przegrał w trzech setach, wynikiem 22:20, 22:24, 21:16.W grze podwójnej (BD U19) z partnerem z UKS Hubal Białystok dotarli do finału, gdzie lepsi okazali się ich koledzy z którymi na co dzień trenują w OSSM – SMS Białystok – relacjonuje klub.

 

 

j.b.

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments