92-letnia kobieta całą noc błąkała się po lesie – odnaleźli ją policjanci

92-letnia kobieta, mająca problemy z pamięcią i rozpoznawaniem osób zagubiła się w lesie. Seniorka została odnaleziona przez dzielnicowych z Myszyńca. Była zdezorientowana i bez pomocy nie byłaby w stanie sama wrócić do domu.

 

Zagniecie kobiety zgłosiła na policję jej sąsiadka. Powiedziała mundurowym, że 92 – letnia kobieta poprzedniego dnia wieczorem wyszła z domu i do tej pory nie wróciła. Dodała, że seniorka na stałe przyjmuje leki oraz że ma problem z pamięcią i rozpoznawaniem osób.

– Już po kilkunastu minutach trwania poszukiwań udało się ustalić, że 92-latka poprzedniego dnia około godziny 19 widziana była 5 kilometrów od domu na łąkach i to w dużej mierze w te rejony skoncentrowano największe siły poszukiwawcze. Policjanci sprawdzali zarówno łąki, gdzie seniorka była widziana po raz ostatni, ale też lasy oraz zagajniki. Jednocześnie kontrolowano miejsca, do których 92-latka mogła pójść – informuje Tomasz Żerański z KMP Ostrołęka.

– Po niespełna 2 godzinnych poszukiwaniach dzielnicowi z Komisariatu Policji w Myszyńcu w oddali zauważyli błąkającą się po lesie osobę. Gdy podeszli bliżej okazało się, że to zaginiona 92-latka. Seniorka była na początku bardzo zdezorientowana i nie rozpoznawała nawet członków swojej rodziny, którzy także pomagali w poszukiwaniach – przekazuje rzecznik.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments