741 tys. złotych na rozbudowę gminnej oczyszczalni ścieków w Jednorożcu – podpisano umowy

Ponad 37,5 mln złotych  trafi do samorządów województwa mazowieckiego na realizację zadań własnych w ramach rezerwy celowej i ogólnej oraz Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Gmina Jednorożec otrzyma ponad 700 tys. złotych

 

Prawie 18 mln złotych trafi do samorządów województwa mazowieckiego w ramach przekazania dotacji celowej z przeznaczeniem na dofinansowanie zadań własnych w ramach rezerwy celowej i ogólnej.

W piątek, 10 grudnia odbyło się uroczyste podpisanie umów z udziałem Wojewody Mazowieckiego Konstantego Radziwiłła oraz Wicewojewody Sylwestra Dąbrowskiego.

W II turze podpisano umowy na dofinansowanie zadań własnych w ramach rezerwy celowej albo ogólnej budżetu państwa. Wsparcie otrzymała także gmina Jednorożec. Do jej budżetu wpłynie 741 tys. złotych na rozbudowę gminnej oczyszczalni ścieków w miejscowości Jednorożec.

 

 

j.b.

Sprawdź również
guest
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jano
jano
1 miesiąc temu

A może Pan Iwulski zgodzi się kandydować w wyborach na burmistrza w Przasnyszu, bo taki jest tu potrzebny.

mix
mix
1 miesiąc temu
Reply to  jano

raczej się nie zgodzi, bo u nas sekretarzem jest mężczyzna 😉

karol
karol
1 miesiąc temu
Reply to  mix

Kto kumaty ten wie

Lolo
Lolo
1 miesiąc temu

Proszę Państwa, cieszymy się bardzo że starań Pana Wójta, ale mieszkańcy chcieli by, aby nie tylko Pan Wójt ,ale i reszta rady i pracowników urzędu gminy zapytali o zdanie ! Powod jest jeden ale naprawde bardzo „śmierdzący” : oczyszczalnia jest za blisko mieszkańców i całość do okoła w naprawdę dużym zasięgu A może i całego jednorożca unosi się okropny odór i jakieś córki do środków mieszkań. Tak oczywiście zaraz napisze jakiś fachowiec że pewnie nie mają odpowietrznika pionowego na zewnątrz! My i sasiedzi ,a nawet znajomi mamy,a mimo to nadal coś nie tak. Mam nadzieję że ta modernizacja pójdzie w… Czytaj więcej »

Lolo
Lolo
1 miesiąc temu

Oczywiście zamiast córki miało być COFKI . Jednoroziak