741 tys. złotych na rozbudowę gminnej oczyszczalni ścieków w Jednorożcu – podpisano umowy

Ponad 37,5 mln złotych  trafi do samorządów województwa mazowieckiego na realizację zadań własnych w ramach rezerwy celowej i ogólnej oraz Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Gmina Jednorożec otrzyma ponad 700 tys. złotych

 

Prawie 18 mln złotych trafi do samorządów województwa mazowieckiego w ramach przekazania dotacji celowej z przeznaczeniem na dofinansowanie zadań własnych w ramach rezerwy celowej i ogólnej.

W piątek, 10 grudnia odbyło się uroczyste podpisanie umów z udziałem Wojewody Mazowieckiego Konstantego Radziwiłła oraz Wicewojewody Sylwestra Dąbrowskiego.

W II turze podpisano umowy na dofinansowanie zadań własnych w ramach rezerwy celowej albo ogólnej budżetu państwa. Wsparcie otrzymała także gmina Jednorożec. Do jej budżetu wpłynie 741 tys. złotych na rozbudowę gminnej oczyszczalni ścieków w miejscowości Jednorożec.

 

 

j.b.

guest
5 komentarzy