71-letni kierowca zderzył się z radiowozem. Tłumaczył, że nie zauważył…

Do zdarzenia doszło w Makowie Mazowieckim w godzinach popołudniowych. Kierowca Audi chciał przeciąć ul. Mickiewicza (DK 60). Nie zauważył jednak nadjeżdżającego radiowozu.

 

We wtorek, 29 listopada po godzinie 15.30 w Makowie Mazowieckim doszło do zdarzenia drogowego z udziałem radiowozu. 71-letni kierowca jadąc ulicą Polną w kierunku ulicy Kolejowej, nie ustąpił pierwszeństwa jadącym drogą krajową nr 60 policjantom.

Senior doprowadził do zderzenia z radiowozem. Interweniującym policjantom tłumaczył, że nie zauważył ich pojazdu. W radiowozie zostało uszkodzone koło, samochód został odholowany na lawecie. Kierujący byli trzeźwi.

 

Policja pouczyła 71-latka i skierowała wniosek o sprawdzenie kwalifikacji mężczyzny do prowadzenia pojazdów.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Waldemar
Waldemar
1 rok temu

W czasach minionych zatrzymałem się za radiowozem na skrzyżowaniu. Kierujący radiowozem postanowił cofnąć. Nie zauważył, że stoję za nim i uderzył w moja maskę. Nikt nie robił tego problemu i na badania nie chodził. Człowiek któremu się to przytrafiło jest ubezpieczony. Wysyłanie go na badania jest zwykłą szykano. Na drodze powinni też uważać ci co jadą zgodnie z przepisami.

Anna
Anna
1 rok temu

A panowie z radiowozu mieli włączone światła?

Korsarz
Korsarz
1 rok temu
Reply to  Anna

Nawet obrysowe i szperacz

Bbb
Bbb
1 rok temu
Reply to  Anna

Mieli pierwszeństwo, światła czy ich brak nie mają tu nic do rzeczy. Gdy w grę wchodzi wyjazd z podporządkonej ulicy należy zachować szczególną ostrożność i tyle.

Korsarz
Korsarz
1 rok temu
Reply to  Bbb

No ale Ani się marzy Milicja więc krytykuje

Krzysztof
Krzysztof
1 rok temu
Reply to  Bbb

I tu jesteś w ogromnym błędzie.