59-latek wypadł z łódki. Trwa akcja poszukiwawcza

Policja prowadzi poszukiwania 59-letniego mężczyzny, który wypadł z łódki na rzece Narew. Wczoraj poszukiwania mężczyzny trwały do późnych godzin nocnych. Dzisiaj do akcji zaangażowano kilkunastu policjantów i strażaków ze specjalistycznym sprzętem.

 

Do zdarzenia doszło wczoraj (20.03.2023r.) późnym popołudniem.

– Jak ustalili policjanci dwóch mężczyzn przepływało rzekę Narew w Nowym Drozdowie. W trakcie przeprawy jeden z mężczyzn trzymający wiosło, 59 – letni mieszaniec gminy Rzewnie, wypadł z łódki i wpadł do rzeki. Towarzyszący mu 19 – letni kuzyn nie zdołał pomóc. Mężczyzna popłynął z nurtem rzeki – przekazuje Monika Winnik, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Makowie Mazowieckim.

19 – latek był w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

 

– Wczoraj kilkunastu policjantów przeczesywało brzeg rzeki. Do akcji włączyli się również strażacy ze specjalistycznym sprzętem. Około godziny 21.30 podjęto decyzję o wstrzymaniu poszukiwań z uwagi na późną porę i utrudnioną widoczność – dodaje funkcjonariuszka.

Akcja poszukiwawcza została wznowiona dzisiaj rano. Uczestniczy w niej kilkunastu policjantów, 4 zastępy straży pożarnej i 3 łodzie ze sprzętem specjalistycznym.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments