41-latek groził, że targnie się na swoje życie. Uratowali go policjanci

Po raz kolejny policjanci zapobiegli tragedii. Kilkanaście minut od zgłoszenia odnaleźli na jednym z wiaduktów 41-latka, który groził, że targnie się na swoje życie. Mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy.

 

– Policjanci muszą być przygotowani na każdą sytuację, ponieważ często w ich służbie walka toczy się o to, co najcenniejsze, czyli ludzkie życie. Ciechanowscy mundurowi wielokrotnie już udowadniali swoją skuteczność w tego rodzaju działaniach – informuje asp. Magda Zarembska.

W środę, 31 stycznia po godz. 19.00 do policji zgłosił się mieszkaniec powiatu ciechanowskiego, który poinformował mundurowych, że jego 41-letni syn groził, że targnie się na swoje życie.

– Zgłaszający nie miał informacji, gdzie obecnie może przebywać jego syn, nie miał z nim kontaktu. Dyżurny natychmiast poinformował o zaginięciu mężczyzny patrole pełniące służbę. Funkcjonariusze zapoznali się z podanym rysopisem oraz zdjęciem zaginionego i niezwłocznie przystąpili do poszukiwań. Już po kilkunastu minutach mundurowi z Wydziału Ruchu Drogowego odnaleźli 41-latka na jednym z wiaduktów w Ciechanowie. Mężczyzna trafił pod opiekę lekarską – dodaje rzeczniczka.

Jeśli potrzebujemy pomocy, nie wstydźmy się o nią poprosić. Każdy z nas może mieć słabsze chwile, czasem myślimy, że nic gorszego nie może nas spotkać i nie wiemy, jak poradzić sobie z przytłaczającymi nas problemami. Zawsze możemy zwrócić się do osób, które pomogą nam przejść przez ciężki okres w życiu. Najlepiej nawiązać kontakt ze specjalistami, którzy dyżurują pod bezpłatnymi numerami pomocowymi.

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments