37 – latek przewoził ponad 7 kg amfetaminy. Trafił do aresztu. Grozi mu do 18 lat pozbawienia wolności

Policja zatrzymała 37 – letniego mężczyznę, który w samochodzie przewoził ponad 7 kilogramów amfetaminy. Trafił do aresztu. Grozi mu do 18 lat pozbawienia wolności.

 

Policjanci zauważyli samochód podejrzanego 37 – latka na trasie w pobliżu Mławy.

-Mężczyzna został natychmiast zatrzymany i obezwładniony. Na podłodze pojazdu, za siedzeniami, policjanci odnaleźli worek z zawartością siedmiu dużych, zafoliowanych paczek białego proszku. Wstępne badanie potwierdziło, że jest to amfetamina. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych narkotyków to ponad 200 tys. zł – informuje asp.szt. Anna Pawłowska

37 – latek został zatrzymany i usłyszał już prokuratorski zarzut wprowadzania do obrotu znacznej ilości środków odurzających.

 

– Bezpośrednio z prokuratury mężczyzna został doprowadzony na salę sądową, gdzie zastosowano wobec niego areszt na 3 miesiące. Podejrzany odpowiada  w warunkach recydywy. Grozi mu kara do 18 lat pozbawienia wolności. Trwa śledztwo – dodaje rzeczniczka.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Danzig2137
Danzig2137
11 miesięcy temu

Gdzie tak tanio krajówka?

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
11 miesięcy temu
Reply to  Danzig2137

Za to skonfiskowane fajki robione z trawy i kory liczą po 1,50 zeta za sztukę.

KomediantGlowny
KomediantGlowny
11 miesięcy temu

no ciekawe kiedy Kulsony złapią grubą rybę a nie płotkę szprotkę przypadkiem? pewnie wykrywalnosć jak tych złodzieji internetowych, 0%….