32 i 34 -latek zatrzymani przez przasnyskich policjantów

W ostatnich dniach policjanci z przasnyskiej Komendy Powiatowej Policji zatrzymali dwóch mężczyzn, za którymi zostały wydane nakazy doprowadzenia celem odbycia kary pozbawienia wolności.

 

Policjanci z pionu prewencji w Komendzie Powiatowej Policji w Przasnyszu realizujący nakazy doprowadzenia wydane przez Sąd Rejonowy ścigają przestępców, za którymi są wystawiane np. listy gończe.

– Funkcjonariusze bardzo często sprawdzają nawet po kilka adresów dziennie na terenie powiatu przasnyskiego, aby w ten sposób ostatecznie dotrzeć do osób, które próbują się ukrywać przed wymiarem sprawiedliwości – wyjaśnia mł. asp. Ilona Cichocka, rzecznik prasowy przasnyskiej policji.

Podobnie było w ostatnich dniach.

 

W minioną środę, 19 kwietnia o godz. 17.14 w miejscowości Stegna, w gm. Jednorożec zatrzymani 34 – letniego mężczyznę poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu.

Zgodnie z treścią nakazu doprowadzenia do zakładu karnego, 34 – latek odbędzie 56 dni kary pozbawienia wolności.

Kolejnego dnia, 20 kwietnia o godz. 14.09 w miejscowości Obrąb, w gm. Przasnysz, policjanci zatrzymali 32 – letniego mężczyznę poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu.

– Poszukiwany odbędzie karę pozbawienia wolności w wymiarze 103 dni – informuje rzeczniczka.

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
rea
rea
11 miesięcy temu

Widząc tytuł i zdjęcie miałem nadzieję, że sprawiedliwość wkroczyła do urzędu miasta.