31-letni kierowca przejażdżkę zakończył w rowie

Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze było przyczyną groźnej kolizji drogowej w Dzierżanowie. Policja apeluje o zdjęcie nogi z gazu.

 

Do groźnej kolizji doszło przed południem 6.09.2022r. w miejscowości Dzierżanowo.

– 31 – letni kierujący samochodem osobowym marki Volkswagenem Polo nie dostosował warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i dachował. Na szczęście kierujący jak i 38 – letni pasażer nie odnieśli poważnych obrażeń ciała. Kierujący był trzeźwy – informuje Monika Winnik z KPP Maków Maz.

 

Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym na kierującego, 31 – letniego mieszkańca Makowa Mazowieckiego, został nałożony mandat w wysokości 1100 zł oraz 6 punktów karnych.

Policjanci apelują do wszystkich użytkowników dróg o zdjęcie nogi z gazu, zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów.

–  Wystarczy chwila nieuwagi i może dojść do poważnych w skutkach zdarzeń, w których poszkodowani tracą nie tylko zdrowie, ale i życie. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo na drogach zależny od nas samych.

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments