27-latka zatrzymana z narkotykami o wartości ponad 80 tys. złotych.

Policja, we współpracy z prokuraturą, zatrzymała 27-letnią mieszkankę Mławy, która sprzedawała narkotyki. Funkcjonariusze zabezpieczyli prawie 1,5 kilograma narkotyków. Decyzją sądu kobieta została aresztowana na 3 miesiące. Grozi jej kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Do zatrzymania doszło w ubiegłym tygodniu. Podczas realizowanych przez policję i prokuraturę czynności, zabezpieczono ponad kilogram amfetaminy, ponad 70 porcji handlowych marihuany, kilkanaście tysięcy złotych oraz 3 wagi elektroniczne. Wartość rynkowa przejętych przez policję narkotyków, to ponad 80 tysięcy złotych.

 

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, zatrzymana 27-latka sprzedawała narkotyki na terenie Mławy. Usłyszała już zarzuty handlu i posiadania znacznej ilości środków odurzających. Za przestępstwa te grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Na wniosek prokuratora, decyzją Sądu Rejonowego w Mławie została aresztowana na 3 miesiące. Trwają czynności policji i prokuratury. Sprawa ma charakter rozwojowy.

 


 

Źródło KPP Mława
Sprawdź również
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Nina
Nina
1 rok temu

czy jak wykryja płotkę jak tu to nie można jej obserwować i dojść wyżej? raz złapac karpia? rekina nie sądzę bo by pewnie musieli aresztować ludzi z palestry…. ale sukces.

Ddd
Ddd
1 rok temu

Coraz tańsze te narkotyki,ponad kilogram i tylko 80 tys? Coraz mniejsza opłacalność😉 a już się zastanawiałem nad przebranżowieniem jak mówił minister😁😉