27-latek z powiatu przasnyskiego pędził przez wieś 140 km/h. Dostał 15 punktów i stracił prawo jazdy

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali kolejnego pirata drogowego. Kierowca volkswagena przejeżdżał przez miejscowość Rzęgnowo z prędkością 140 km/h. 27-latek stracił prawo jazdy.

 

Policjanci zauważyli agresywnie jadącego kierowcę volkswagena, który ominął wysepkę drogową z lewej strony. Miernik prędkości wskazał 140 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h.

 

Zatrzymanym do kontroli piratem drogowym okazał się 27-letni mieszkaniec powiatu przasnyskiego. Za swoją jazdę został ukarany dwoma mandatami na łączną kwotę 750 złotych i 15 punktami karnymi. Interweniujący patrol zatrzymał kierującemu prawo jazdy.

 

guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
booster
booster
1 miesiąc temu

w przedwojewie w niedziele jakis as po kielichu z naszego miasta wjechał cytryną do rowu i uderzył w drzewo . brawo

Marek
Marek
1 miesiąc temu

Kary są za małe o 10 razy

Aj.
Aj.
1 miesiąc temu

Troszkę nie w temacie, ale myślę, że też ciekawie. Niedawno poruszany temat na łamach InfoPrzasnysz i wnioski o dofinansowanie z funduszu Nowego ładu. Przasnysz złożył trzy wnioski na następujące sumy : 4 mln 322 tys. 500 zł. –5 mln 301 tys. zł.– 3 mln 325 tys. zł. Dla porównania Mława i sumy z trzech wniosków z Mławy : 90 mln zł.–20 mln zł.–3 mln zł.

Normal
Normal
1 miesiąc temu
odpowiada  Aj.

No faktycznie różnica. Ale jest jedno ale. To jest dofinansowanie a to oznacza, że trzeba mieć sporo swojej kasy. A Mława czy np.Ciechanów mają nieporównywalnie większy budżet niż Przasnysz. Nie to, żebym bronił burmistrza Przasnysza. No i ciekawe na jakie kwoty złożył Ciechanów. Wtedy będzie obraz jaśniejszy.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 miesiąc temu
odpowiada  Normal

Ciechanów to może i składać na pół miliarda. Kosiński nie jest z partii Pieniądze i Stołki, więc nic nie dostaną.

Normal
Normal
1 miesiąc temu

Nie chodzi mi o to czy dostaną czy nie, tylko na jaką kwotę złożył. Wówczas będzie obraz zaangażowania się miast w owo dofinansowanie. Przecież wiadomo, że Mława nie dostanie dofinansowania na wszystkie projekty, czyli na 113 mln.

Tomek
Tomek
1 miesiąc temu
odpowiada  Normal

wcale nie trzeba mieć dużego wkładu własnego: “Wysokość dofinansowania zależy od obszaru priorytetowego inwestycji. Jeśli inwestycje dotyczą pierwszego priorytetu może to być nawet 95 proc. wartości inwestycji przy 5 proc. wkładu własnego (wnioski w drugim priorytecie mogą liczyć na 90 proc dofinansowania, w trzecim na 85 proc i w czwartym na 80 proc.)”