26-latek kierował po zażyciu amfetaminy. Był agresywny i pobudzony

W sobotę rano patrol ruchu drogowego, zatrzymał podejrzanie zachowującego się 26-letniego kierowcę. Jak się okazało, agresywny, pobudzony kierowca był pod wpływem narkotyków. Grozi mu wysoka grzywna oraz kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 

– Patrol ruchu drogowego, pełniący nadzór w miejscowości Stupsk, zauważył kierującego skodą, który uderzał rękoma w kierownicę i wykrzykiwał wulgaryzmy. Był wyraźnie pobudzony. Policjanci natychmiast zatrzymali go do kontroli. Skodą kierował 26- letni mieszkaniec pow. mławskiego – informuje Anna Pawłowska z KPP Mława.

 

– Młody mężczyzna był nerwowy, agresywny i bardzo pobudzony, miał problemy z koncentracją i mową. Po wykonaniu testu, okazało się, że kierowca jest pod wpływem środków odurzających. Jak oświadczył w rozmowie z interweniującymi policjantami, w piątek wieczorem zażył amfetaminę – dodaje.

Auto 26-latka zostało odholowane na policyjny parking. Kierowca stracił prawo jazdy, za przestępstwo kierowania pojazdem pod wpływem środków odurzających grozi mu wysoka grzywna oraz kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 

ren

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments