25-letni mieszkaniec Przasnysza aresztowany. Zabezpieczono znaczne ilości narkotyków i 65 000 zł w gotówce

Działania policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu doprowadziły do zatrzymania 25 – letniego mieszkańca Przasnysza, który posiadał znaczną ilość narkotyków. Decyzją sądu podejrzany został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

 

– W czwartek przasnyscy policjanci w wyniku prowadzonych działań operacyjnych, na jednym z przasnyskich osiedli zatrzymali 25 – letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie substancji psychotropowych. W wynajmowanych przez niego na terenie Przasnysza garażach policjanci znaleźli znaczne ilości narkotyków – informuje Ilona Cichocka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu.

Zabezpieczone przez funkcjonariuszy środki to: susz marihuany o wadze 422,99 grama, mefedron o wadze 197,03 grama oraz amfetamina o wadze 27,21 grama.

– Funkcjonariusze zabezpieczyli również w mieszkaniu 25 – letniego mężczyzny, wagę elektroniczną, telefon komórkowy, pieniądze w kwocie 65000 złotych oraz pakiet woreczków strunowych służących do porcjowania – dodaje rzeczniczka.

 

25 – latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Prokurator po zapoznaniu się ze zgromadzonym materiałem wystąpił do sądu o zastosowanie wobec mężczyzny tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy. Sąd przychylił się do wniosku.

Mężczyźnie grozi  teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Arkadiusz
Arkadiusz
1 miesiąc temu

Bardzo dobrze że został ujęty, mógł ktoś stracić majątek i zdrowie przez taką osobę i dorobić się szybko. Należy zgłaszać funkcjonariuszom, takie handle itp.

Acab
Acab
1 miesiąc temu
Reply to  Arkadiusz

Najlepiej, z takim podejściem to myślę że własną rodzinę byś zagonił za parę groszy 😉

Arkadiusz
Arkadiusz
1 miesiąc temu
Reply to  Acab

O rodzinę dbam, nawet teściów, nie wolno rozprowadzac tych substancji.

Korsarz
Korsarz
1 miesiąc temu

Dać mu to wszystko do zjedzenia

Tomek
Tomek
1 miesiąc temu

Arkadiusz dawaj na solo cwaniaku, bo się udzielasz cisgle tutaj konfidencie i życzysz dobrym chłopakom jak najgorzej. Wytłumaczę Ci co to zasady

Arkadiusz
Arkadiusz
1 miesiąc temu
Reply to  Tomek

A co jak by udostępnił to dziadostwo nieletniemu ? Albo kierowcy i po tym jechał? Każdemu życzę jak najlepiej ale takiezeczy należy zgłaszać, kilka razy poinformowałem, trzeba pomóc policji dbać o nasze bezpieczeństwo.

Tomek
Tomek
1 miesiąc temu
Reply to  Arkadiusz

Jak nie on to ktoś inny, tak działa handel dziadziu. Jak alkoholik idzie do sklepu i nie ma jego ulubionego alkoholu to zmienia zdanie i jednak nie będzie pił? Nie! Idzie do innego sklepu, nie wierzę, że wśród nas żyją jeszcze tak niedorozwinięte osoby. Pozdro.

Arkadiusz
Arkadiusz
1 miesiąc temu
Reply to  Tomek

No masz rację ale trzeba ukrucic takie procedery, coraz młodsi sięgają po narkotyki a dilerzy się na tym dorabiają, pomagają niszczyć młodych ludzi i starszych. Raz wpadnie jeden, później kolejny oni będą się bać bo będzie nie opłacalny interes