25-latek zatrzymany za znęcanie się nad swoją partnerką

Dozór policji, nakaz opuszczenia mieszkania oraz zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzoną usłyszał 25 – letni mężczyzna podejrzany o znęcanie się nad swoją partnerką. Sprawa trafiła do Prokuratury Rejonowej w Przasnyszu.

 

W piątek (1.10.2021r) makowska policja otrzymała informację o znęcaniu się 25 – letniego mężczyzny nad swoją partnerką.

– W toku prowadzonych czynności okazało się, że w domu dochodziło do częstych awantur, podczas których mężczyzna szarpał kobietę, wyzywał, bił i często groził pozbawieniem życia – informuje asp. Monika Winnik.

 

Na szczęście sprawa ujrzała światło dzienne. Mundurowi zatrzymali 25 – letniego mężczyznę, usłyszał on zarzut znęcania się nad swoją partnerką.

Prokurator Rejonowy w Przasnyszu zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji, nakazu opuszczenia mieszkania oraz zakazu zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzoną.

Mężczyźnie grozi teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Dixy
Dixy
10 dni temu

Kobita nie bita chorowita

Boski Roman
Boski Roman
10 dni temu
odpowiada  Dixy

Ciekawe czy będziesz taki cwany jak wjedziesz na cele z paragrafem za znęcanie się. Gwarantuje ci ze przez pierwszy tydzień będziesz miał przegląd stomatologiczny i okulistyczny przez współwieźniów a potem zjedziesz na ochronki z łatką cwel.

Jacek
Jacek
10 dni temu
odpowiada  Dixy

A to pewnie ten słynny damski bokser z orlika

Syn Zenka
Syn Zenka
10 dni temu
odpowiada  Jacek

Umiesz czytać ze zrozumieniem?
„W piątek (1.10.2021r) makowska policja otrzymała informację o znęcaniu się 25 – letniego mężczyzny nad swoją partnerką.
Policja z MAKOWA MAZOWIECKIEGO!!!