25-latek zatrzymany za znęcanie się nad swoją partnerką

Dozór policji, nakaz opuszczenia mieszkania oraz zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzoną usłyszał 25 – letni mężczyzna podejrzany o znęcanie się nad swoją partnerką. Sprawa trafiła do Prokuratury Rejonowej w Przasnyszu.

 

W piątek (1.10.2021r) makowska policja otrzymała informację o znęcaniu się 25 – letniego mężczyzny nad swoją partnerką.

– W toku prowadzonych czynności okazało się, że w domu dochodziło do częstych awantur, podczas których mężczyzna szarpał kobietę, wyzywał, bił i często groził pozbawieniem życia – informuje asp. Monika Winnik.

 

Na szczęście sprawa ujrzała światło dzienne. Mundurowi zatrzymali 25 – letniego mężczyznę, usłyszał on zarzut znęcania się nad swoją partnerką.

Prokurator Rejonowy w Przasnyszu zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji, nakazu opuszczenia mieszkania oraz zakazu zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzoną.

Mężczyźnie grozi teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Dixy
Dixy
2 lat temu

Kobita nie bita chorowita

Boski Roman
Boski Roman
2 lat temu
Reply to  Dixy

Ciekawe czy będziesz taki cwany jak wjedziesz na cele z paragrafem za znęcanie się. Gwarantuje ci ze przez pierwszy tydzień będziesz miał przegląd stomatologiczny i okulistyczny przez współwieźniów a potem zjedziesz na ochronki z łatką cwel.

Jacek
Jacek
2 lat temu
Reply to  Dixy

A to pewnie ten słynny damski bokser z orlika

Syn Zenka
Syn Zenka
2 lat temu
Reply to  Jacek

Umiesz czytać ze zrozumieniem?
„W piątek (1.10.2021r) makowska policja otrzymała informację o znęcaniu się 25 – letniego mężczyzny nad swoją partnerką.
Policja z MAKOWA MAZOWIECKIEGO!!!