25 latek zatrzymany za posiadanie narkotyków

Przasnyscy policjanci zatrzymali 25 latka, u  którego podczas kontroli osobistej znaleźli  amfetaminę i marihuanę. Mężczyzna czynu  dopuścił się w warunkach recydywy,   grozi  mu do 4,5  roku  pozbawienia wolności.

 

Przasnyscy policjanci zatrzymali 25 latka, u  którego podczas kontroli osobistej znaleźli  amfetaminę i marihuanę. Mężczyzna czynu dopuścił się w warunkach recydywy,   grozi  mu do 4,5  roku  pozbawienia wolności.

W poniedziałek (11 lipca br.) przasnyscy policjanci zatrzymali   25 letniego przasnyszanina, który posiadał przy sobie marihuanę i amfetaminę. Policjanci podejrzewali, że mężczyzna ma coś do ukrycia, ponieważ na ich widok  wyrzucił w krzaki reklamówkę i zaczął uciekać. Po krótkim pościgu mężczyzna został zatrzymany. Następnie w  krzakach policjanci znaleźli wyrzuconą przez mężczyznę reklamówkę w której była    amfetamina. Podczas kontroli osobistej  w skarpetce mężczyzny znaleźli  torebkę strunową z marihuaną.

Zatrzymany 25 latek trafił do policyjnej celi, usłyszał zarzut posiadania amfetaminy w ilości 3,852 grama i marihuany o wadze 0,211 grama. Mężczyzna w przeszłości  był karany za podobne   przestępstwa. Za posiadanie środków odurzających w warunkach recydywy grozi kara pozbawienia wolności do  4,5 roku a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

KPP Przasnysz

E.Ś.


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments