23-latek zatrzymany za posiadanie amfetaminy

Policjanci zatrzymali 23 – letniego mieszkańca Ciechanowa, który posiadał narkotyki. Młody mężczyzna już usłyszał zarzuty. Za to przestępstwo ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

 

– Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 17.00. Policjanci patrolując teren miasta zauważyli pojazd Audi A3, którym podróżowało dwóch młodych mężczyzn, którzy na widok radiowozu zaczęli nerwowo się zachowywać. Funkcjonariusze zatrzymali ich do kontroli na ul. Sienkiewicza. Jak się okazało w pojeździe znajdowały się substancje prawem zabronione. Był to biały proszek, który po zbadaniu testerem dał wskazanie, że jest to amfetamina –  informuje kom. Jolanta Bym.

 

Do posiadania narkotyków przyznał się 23 – letni kierowca Audi, mieszkaniec Ciechanowa. Dodatkowo podczas przeszukania miejsca zamieszkania mężczyzny, policjanci znaleźli susz roślinny.

Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, posiadanie środków odurzających i substancji psychotropowych jest zabronione, jest to przestępstwo zagrożone kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

ren

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments