21-latka zatrzymana z narkotykami. Grozi jej do 3 lat więzienia

Policjanci zatrzymali 21 – letnią mieszkankę Makowa Mazowieckiego, która posiadała amfetaminę i marihuanę. Kobiecie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Policjanci Wydziału Kryminalnego makowskiej policji realizując czynności operacyjne, w mieszkaniu 21 – letniej mieszkanki Makowa Mazowieckiego, znaleźli i zabezpieczyli środki psychotropowe w postaci 4,37 g marihuany i 2,88g amfetaminy oraz wagę elektroniczną.

 

Kobieta została zatrzymana i osadzona w policyjnym areszcie. Przyznała, że zabezpieczone narkotyki należały do niej. 21 – latka usłyszała zarzut posiadania substancji psychotropowych, za co grozi jej kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

 

 

Sprawdź również
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bolek
Bolek
1 miesiąc temu

Prezydent Duda ulaskawi , któremuś z podległych urzędników zrobi dobrze i będzie ok.

Joanna
Joanna
1 miesiąc temu
Reply to  Bolek

Prawdziwy z ciebie bolek

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 miesiąc temu
Reply to  Joanna

Srolek. Poczytaj pisiaro, jak Duda ułaskawiał tę blacharę, która marychą na worki handlowała. Plus do tego amfa i inne wynalazki.

Bolek
Bolek
1 miesiąc temu

bronisław komorowski, przez pięć lat swojej kadencji ułaskawił w sumie 360 skazanych osób. wśród nich znalazło się aż pięć osób skazanych za zabójstwo lub jego usiłowanie. Co ciekawe, w przypadku czterech tych osób, swoje negatywne stanowisko wyraził ówczesny Prokurator Generalny. Komorowski ułaskawiał także sprawców brutalnych rozbojów oraz dilerów narkotykowych. To jednak nie koniec! komorowski ułaskawił także siedem osób, które zostały skazane za znęcanie się nad najbliższymi. W tych przypadkach prezydent znał negatywną stanowisko Prokuratora Generalnego, ale to nie przeszkadzało mu w aktach łaski. Brutalne pobicia komorowski ułaskawiał także szczególnie niebezpiecznych przestępców. Szokuje szczególnie czy Anny Sz. która ze szczególnym okrucieństwem… Czytaj więcej »

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 miesiąc temu
Reply to  Bolek

Nie wiem skąd skopiowałeś te brednie, ale nie łykaj wszystkiego jak pelikan, ok?
Komorowski ułaskawił jedną osobę skazaną za zabójstwo. Artura B, bohatera filmu dług. Facet i tak zresztą odsiedział znaczną część kary. Reszty nawet nie chce się komentować.

Bolek
Bolek
1 miesiąc temu

oglądając tylko TVN jesteś baaaardzo ograniczony i nie doinformowany szkoda tego komentować