20-latek znęcał się nad swoim ojcem. Pomimo prokuratorskiego zakazu kontaktowania się nadal nachodził mężczyznę

20 – latek trafił do aresztu na 3 miesiące za znęcanie się nad swoim ojcem. Młody mężczyzna nie stosował się do wcześniejszych zakazów wydanych przez prokuratora.

 

Pod koniec czerwca do policji wpłynęło zgłoszenie o przemocy domowej.

– Ustalenia funkcjonariuszy wskazywały, że 20 – letni mężczyzna będąc w stanie nietrzeźwości wszczynał awantury domowe z ojcem. Wyzywał go słowami wulgarnymi, krytykował, poniżał, uderzał pięściami w twarz i kopał. Mundurowi zatrzymali agresora – informuje asp. Magda Zarembska.

Na wniosek policjantów prokurator zastosował wobec 20 – latka policyjny dozór, zakaz kontaktowania się z pokrzywdzonym oraz nakaz opuszczenia lokalu zajmowanego wspólnie z pokrzywdzonym.

 

Niestety podejrzany nie zastosował się do zakazów i w dalszym ciągu nachodził ojca.

– Groził mu pozbawieniem życia. Został zatrzymany przez policjantów z Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego ciechanowskiej jednostki. Prokurator zawnioskował do sądu o zmianę środka zapobiegawczego na surowszy w swojej formie. Sąd przychylił się do wniosku i zastosował wobec 20 – latka tymczasowy areszt. Teraz najbliższe 3 miesiące mężczyzna spędzi za kratami – dodaje rzeczniczka.

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments