20-latek znęcał się nad ojcem „wyzywał, poniżał, uderzał pięściami”. Najbliższe miesiące spędzi za kratami

Policjanci zatrzymali 20 – latka podejrzanego o znęcanie nad ojcem. Spędzi on w areszcie najbliższe dwa miesiące. Sąd zdecydował o zastosowaniu wobec agresora surowszego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Za popełnione przestępstwo 20 – latkowi grozi do 5 lat więzienia.

 

Pod koniec listopada policjanci interweniowali w związku ze zgłoszeniem o przemocy domowej.

– Ustalenia funkcjonariuszy wskazywały, że 20 – letni ciechanowianin będąc w stanie nietrzeźwości wszczynał awantury domowe z ojcem. Wyzywał go słowami wulgarnymi, krytykował, poniżał, uderzał pięściami w twarz i kopał. Mundurowi zatrzymali agresora. Prokurator zastosował wobec 20 – latka dozór, zakaz kontaktowania się z pokrzywdzonym oraz nakaz opuszczenia lokalu zajmowanego wspólnie z pokrzywdzonym – informuje asp. Magda Zarembska.

Niestety podejrzany nie zastosował się do zakazów i w dalszym ciągu nachodził ojca.

– 20 – latek został zatrzymany przez policjantów z Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego. Prokurator zawnioskował do sądu o zmianę środka zapobiegawczego na surowszy w swojej formie. Sąd przychylił się do wniosku i zastosował wobec 20-latka tymczasowy areszt. Teraz najbliższe 2 miesiące mężczyzna spędzi za kratami. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 5 lat więzienia – dodaje rzeczniczka.

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Twoja Stara
Twoja Stara
2 miesięcy temu

To gdzieś u nas w okolicy, bo nienawidzę gdzie???

ola
ola
2 miesięcy temu
Reply to  Twoja Stara

w połownie drogi między Przasnyszem a Ciechanowem