2. Ośrodek Radioelektroniczny w Przasnyszu wyróżniony za wzorową współpracę na rzecz umacniania obronności państwa

2. Ośrodek Radioelektroniczny w Przasnyszu został doceniony za wzorową współpracę na rzecz umacniania obronności państwa.

 

20 stycznia, 2. Ośrodek Radioelektroniczny w Przasnyszu został doceniony przez Szefa Oddziału Rozpoznania i Walki Elektronicznej Centrum Operacji Lądowych Dowództwa Komponentu Lądowego płk Jacka Komorowskiego za wzorową współpracę na rzecz umacniania obronności państwa.

– Ogromnie cieszy nas fakt, że doceniony został wysoki poziom wyszkolenia wydzielonych sił i środków ze składu przasnyskiej Jednostki Wojskowej będących w podporządkowaniu Dowódcy Operacyjnego RSZ do realizacji operacji połączonej prowadzonej w czasie kryzysu i wojny w układzie narodowym, koalicyjnym i sojuszniczym. Zawsze powtarzam, że jednostki rozpoznawcze i walki elektronicznej są cichymi bohaterami prowadzonych operacji wojskowych, dlatego tym bardziej cieszy fakt, że ten wysiłek jest widoczny – skomentował płk dypl. Bogusław Postek.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jarek
Jarek
1 rok temu

Zwykła propaganda przedwyborcza.No, ale niech tam.Liczy się nie ten co chce lecz ten co umie.

Jan Witold C.
Jan Witold C.
1 rok temu

Otwieram komputer – dowódcą 2orel, otwieram lodówkę – też, otwieram szafę – znowu on, aż strach otwierać strych czy piwnicę żeby nie wyskoczył ponownie. Panie pułkowniku, przestań pan już straszyć i skup się Pan na operatywności swojego wojska.