2. Ośrodek Radioelektroniczny w Przasnyszu świętował 20-lecie istnienia [FOTO]

25 kwietnia na placu apelowym 2. Ośrodka Radioelektronicznego w Przasnyszu odbył się apel z okazji święta przasnyskiej Jednostki Wojskowej. W tym roku obchodzone jest 20 – lecie jej istnienia.

 

Obchodzone święto było okazją do wręczenia żołnierzom aktów mianowań, odznaczeń oraz wyróżnień. Specjalne ryngrafy z okazji 20 – lecia istnienia jednostki otrzymały też osoby, które wspierają Ośrodek. Nie brakowało przemówień i podziękowań.

– Tak 20 lat temu, jak i teraz każdy z nas zdawał sobie sprawę, że służba wojskowa jest nie tylko zawodem czy obowiązkiem, jest przede wszystkim wewnętrznym nakazem sumienia. To my tworzymy fundament bezpieczeństwa naszej ojczyzny, dzięki którym obywatele mogą czuć się  spokojnie. Jest to rezultat naszego profesjonalizmu, zaangażowania i wysokich umiejętności, które reprezentujemy w naszej służbie i pracy w przasnyskim ośrodku od 20 lat – mówił dowódca jednostki, płk Bogusław Postek.

 

Po uroczystym apelu odbyła się defilada żołnierzy oraz sprzętu wojskowego. Żołnierze kompanii szkolnej zaprezentowali specjalny pokaz. Uroczystość zakończył piknik militarny, w czasie którego wszyscy goście mogli zapoznać się ze sprzętem będącym na wyposażeniu Ośrodka oraz spróbować żołnierskiej grochówki. Na gości czekało mnóstwo atrakcji.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
14 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kibic
kibic
1 rok temu

Szkoda że dowódca nie zadbał o tych co NAPRAWDĘ tworzyli ten Ośrodek a teraz ze względu na stan zdrowia nie mogą samodzielnie dotrzeć. No ale cóż.. „murzyn zrobił swoje , murzyn jest zbędny”…

Zygmunt
Zygmunt
1 rok temu

Co na tym zdjęciu robi TW „Baca”, on jest skazanym kłamcą lustracyjnym, powinien być wykluczony z życia publicznego.

jan
jan
1 rok temu
Reply to  Zygmunt

Zdjęcie z nim pokazuje dosłownie że śmieje się nam w twarz.

004420
004420
1 rok temu
Reply to  Zygmunt

Tam widać więcej „Baców” i jakoś się nie przejmują.Ale my wiemy kto był kim.

Click
Click
1 rok temu

30lat w armii, w tym 20 w Przasnyszu, nawet nie zaprosili, żadnej odznaki z tej jednostki nie mam. Dlaczego? Mówiłem prawdę prosto w oczy przełożonym.

Obserwator
Obserwator
1 rok temu
Reply to  Click

Byłeś dowódcą jednostki?
Jesteś starosta, burmistrzem, należysz do elity przasnyskiej?
Trza było samemu przyjść na widownię, a nie na zaproszenie czekać.

Pan Jan
Pan Jan
1 rok temu
Reply to  Obserwator

O jakiej elicie mowa?Przasnyskiej?Do elity, to im brakuje pół roku do roku i kalendarz z boku.Elita = inteligencja wrodzona a nie nabyta.Choć i tę trzeba zrozumieć, a ci ludzie tego nie kumają.

Anna
Anna
1 rok temu
Reply to  Pan Jan

Elita hahahahahahahahahahah;)

wpz
wpz
1 rok temu

Oby tak licznie i chętnie stawili się wszyscy w razie inwazji.Znając życie większość miałaby L4.

Andrzej
Andrzej
1 rok temu

Jeżeli coś macie do Dowódcy to zapraszam jawnie a nie pod pseudonimami.

Zenek
Zenek
1 rok temu
Reply to  Andrzej

A mamy i niebawem głośno powiemy.

Stefan znajomy Zenka
Stefan znajomy Zenka
1 rok temu
Reply to  Zenek

Tak, tak.

Znamcię
Znamcię
1 rok temu
Reply to  Andrzej

Ty Anżej nie bądź taki fifarafa, bo i na ciebie Anżej coś się znajdzie po drodze.Choćby wymuszenia na tym co dał w mordę tamtemu.Nooooo!

Marcin
Marcin
1 rok temu

Mam pretensje do tego ze po fakcie . Zobaczyłem przypadkiem przejeżdżając po 14 jak się kończyła impreza ze był Leopard 2 chyba a5 lub PL wyjeżdżała Langusta i Poprad chętnie bym z synem przyszedł zwłaszcza ze to fan wojska. Jak się robi taką imprezę i były pompowańce to rozumiem ze może trzeba by było wcześniej zarejestrować się( wymogi bezpieczeństawa ) ale powinny być informacje wcześniej . Pretensja jest o to że taka okazja długo się nie powtórzy lub w ogóle a oglądanie stary starów i ladrovera na rynku już nudzi . Osoba organizując zawaliła sprawę na max. PS Nie ośmieszajcie… Czytaj więcej »