2. Ośrodek Radioelektroniczny pomaga pani Iwonie. Jej dom rodzinny strawił ogień

14 grudnia dowódca 2. Ośrodka Radioelektronicznego płk dypl. Bogusław Postek złożył wizytę u pani Iwony z miejscowości Budy Prywatne, która w wyniku pożaru straciła dach nad głową.

 

– Podczas spotkania omówiona została koordynacja działań mających na celu dalszą pomoc w odbudowie zniszczonego w pożarze domu. Pełne wzruszeń chwile były również okazją do przekazania zebranych środków finansowych oraz wręczenia upominku ufundowanego przez Dowódcę Ośrodka, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia – informuje kpt. A. Michalski.

W czasie wizytacji płk Postek podziękował za okazywaną pomoc i poprosił o dalsze wsparcie w odbudowie jej domu.

– W życiu każdego z nas mogą zdarzyć się kryzysowe sytuacje, w których pomoc innych osób jest bezcenna. Czasem zwykła możliwość szczerej rozmowy z drugim człowiekiem może przynieść niezwykle pozytywne skutki, a odrobina okazanego dobra, życzliwości i wsparcia może rozpromienić choć na chwilę codzienne życie – stwierdził.

 

Do pożaru doszło 24 października. Ogień strawił budynek mieszkalny – mama samotnie wychowująca trójkę dzieci została bez dachu nad głową. 2. Ośrodek Radioelektroniczny w Przasnyszu zachęca do wsparcia zbiórki dla Pani Iwony.

 

 

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysztof
Krzysztof
11 miesięcy temu

Popieram inicjatywę, ale mam też spostrzeżenia. nie wiem jaką kwotę przekazano- bo może być śmieszna, z jakich środków ufundowano prezent – bo jeśli ze środków jednostki, to w toku myślenia są to środki wszystkich nas, ponieważ wojsko nie prowadzi działalności gospodarczej i nie zarabia.A tak drogą dedukcji wywnioskowałem z artykułu. Pozdrawiam.

Przasnyszanin
Przasnyszanin
11 miesięcy temu
Reply to  Krzysztof

Jest napisane „ufundowane przed Dowódcę Ośrodka”

Krzysztof
Krzysztof
11 miesięcy temu

Brawo dla 2ORel, pomagają jak mogą. Brzydkie komentarze jak zwykle.

Krzysztof
Krzysztof
11 miesięcy temu

„Śmieszna suma” – niech każdy da „tylko” taką. Oni pomagają jak mogą bo jest potrzeba. Nie pierwszy raz.

Rysiek
Rysiek
11 miesięcy temu

Pamiętać należy, że to są nasi bohaterowie.

jacuś
jacuś
11 miesięcy temu

Bogdan się lansuje, zbiera punkty na burmistrza