2. ORel wsparł pana Dominika z Jastrzębca. Żołnierze zachęcają do pomocy

8 czerwca dowódca, żołnierze i pracownicy Resortu Obrony Narodowej 2. Ośrodka Radioelektronicznego w Przasnyszu podsumowali akcję wsparcia dla Dominika Sękowskiego z Jastrzębca (gmina Czernice Borowe).

 

– Opublikowany niedawno na łamach portalu InfoPrzasnysz apel o pomoc mieszkańca naszego regionu nie mógł pozostać bez naszej odpowiedzi – powiedział płk dypl. Bogusław Postek.

– Miałem przyjemność gościć pana Dominika w murach przasnyskiej Jednostki Wojskowej i w imieniu wszystkich żołnierzy i pracowników Ośrodka podsumować dobrowolną zbiórkę na bieżące potrzeby jego rodziny. Już po kilku minutach rozmowy utwierdziłem się w przekonaniu, że pan Dominik jest świetnym ojcem, który kocha swoje dzieci ponad wszystko. My, żołnierze Wojska Polskiego, ze wszystkiego co robimy, pomaganie innym traktujemy, jako najbardziej szlachetne zajęcie, zarówno w życiu osobistym, kiedy pomagamy jako zwykli ludzie, jak i w życiu zawodowym, kiedy pomaganie jest częścią naszej profesjonalnej służby Ojczyźnie  – podsumował spotkanie dowódca jednostki.

 

Żołnierze zachęcają do pomocy rodzinie Sękowskich. Więcej o sytuacji rodziny pisaliśmy tutaj: Mama Kamila i Mai zmarła nagle. Samotny tata dwójki dzieci prosi o wsparcie

 

 

 

ren

 

Sprawdź również
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Miód
Miód
23 dni temu

Niech Bóg błogosławi