2. ORel Przasnysz włącza się w pomoc dla chorego Bartusia.

7 grudnia 2020 roku Dowódca 2. Ośrodka Radioelektronicznego – płk dypl. Bogusław POSTEK gościł panią Malwinę Błaszczyk. Wizyta miała charakter roboczy, w celu omówienia współpracy w zakresie pomocy dla małego Bartusia.

 

– Kilka miesięcy temu wydarzyła się niewyobrażalna tragedia, która osobiście mną wstrząsnęła. Rozpędzony pojazd wjechał w idącą chodnikiem matkę z dwojgiem bliźniąt. W wyniku zdarzenia jeden z chłopców – Kubuś poniósł śmierć. Jego brat bliźniak – Bartuś po długim leczeniu na oddziale intensywnej terapii nadal zmaga się z licznymi problemami zdrowotnymi. Jestem Żołnierzem Wojska Polskiego, a także mężem i szczęśliwym ojcem dwojga wspaniałych dzieci. Patrząc na tę sytuację z własnej perspektywy poczułem, że jest to moim obowiązkiem i przede wszystkim zaszczytem, że mogę pomóc małemu Bartkowi. Dlatego też, w dniu dzisiejszym przekazuję na charytatywną aukcję „Dzień w fotelu Dowódcy 2. Ośrodka Radioelektronicznego” w wybranym przez siebie terminie. Zachęcam do udziału w licytacji, zapewniając jednocześnie, że my – żołnierze nie skupiamy się jedynie na obronie granic naszej Ojczyzny, staramy się również dawać przykład, że niepoliczalne wartości jakimi są: zdrowie, rodzina i troska o dobro drugiego człowieka są wartościami nadrzędnymi. Dla zwycięzcy licytacji przygotowałem również specjalny upominek, który z pewnością każdemu przypadnie do gustu. Zachęcam wszystkich państwa do wsparcia tej słusznej inicjatywy. Nominuję jednocześnie Burmistrza Miasta Przasnysza – Pana Łukasza Chrostowskiego, a także zaprzyjaźnione służby mundurowe z terenu miasta Przasnysza do podjęcia wyzwania i pomocy w dobrowolnej formie – mówi Dowódca 2. Ośrodka Radioelektronicznego – płk dypl. Bogusław Postek

Podsumowując spotkanie pani Malwina Błaszczyk z organizacji „#poMOC dla Bartusia” stwierdziła, że: „Gratuluję zaangażowania, ale przede wszystkim dziękuję serdecznie za przyjęcie i okazane zrozumienie oraz wsparcie. Razem możemy spełnić marzenie małego Bartusia i pomóc mu wrócić do pełnej sprawności. Sytuacja jest o tyle pilna, że wymaga szybkiej reakcji z naszej strony, dlatego działamy teraz! Zachęcam do udziału w tym mini challengu poprzez dołączanie do facebook-owej grupy: Pomoc dla Bartusia – małego wojownika. Jeszcze raz bardzo Panu za to w imieniu całej społeczności dziękuję i zachęcam wszystkich niezwykle serdecznie do pomocy naszemu małemu wojownikowi!”

 

Źródło 2ORel
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ja znajoma
Ja znajoma
3 lat temu

Złe informacje dzieci były pod opieką babci a nie mamy.