2. Mikołajkowy Bieg po Zdrowie już 11 grudnia

Już za nieco ponad tydzień w Baranowie odbędzie się 2. Mikołajkowy Bieg po Zdrowie. W imprezie mogą wziąć udział wszyscy chętni.

 

11 grudnia na stadionie gminnym w Baranowie odbędą się cztery biegi. Dystans dla dzieci i młodzieży (200 m, 400 m, 600 m) oraz w kategorii OPEN (5 km). Główny bieg będzie prowadził przez prawie wszystkie ulice miejscowości.

– Każdy uczestnik otrzyma Mikołajkowy pakiet startowy: czapkę św. Mikołaja, nr startowy, a na mecie pamiątkowy medal. Liczymy, że to wyjątkowe wydarzenie przyciągnie sporo osób, dla których liczy się sportowa rywalizacja. Ideą biegu jest promowanie aktywnego, rodzinnego spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu. Ważna będzie przede wszystkim dobra zabawa, wspólne odliczanie do Świąt i pozytywna energia – informują organizatorzy.

 

Zapisy do 4 grudnia do godziny 20.00 u Rafała Ogonowskiego pod numerem 503 036 503 lub mailowo ogonowskirafal10@gmail.com oraz u Bogdana Bandorowicza pod numerem 507 446 297.

W mailu powinny znaleźć się dane osobowe: imię i nazwisko, data urodzenia, miejsce zamieszkania. Opłata wpisowa będzie pobierana podczas imprezy.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments