19-letniego Krystiana Rybackiego z gminy Krasne przygniotło drzewo. Nastolatek potrzebuje funduszy na bardzo kosztowną rehabilitację

Nadal trwa zbiórka funduszy na leczenie Krystiana Rybackiego z gminy Krasne. Nastolatek potrzebuje pomocy. Do zakończenia zbiórki brakuje ponad 80 tys. złotych.

 

– Jestem Krystian. Mam 19 lat. Do tej pory byłem samodzielnym chłopakiem zaczynającym cieszyć się życiem, który ma swoje marzenia, pasję i hobby. Jednak szczęście legło w gruzach – pisze nastolatek.

Pod koniec października ubiegłego chłopak roku uległ wypadkowi. 19 – latek został przygnieciony przez drzewo. W wyniku zdarzenia, doznał wieloodłamowego złamania kręgosłupa piersiowego z uszkodzeniem rdzenia kręgowego, co spowodowało paraliż kończyn dolnych.

– Przeszedłem bardzo skomplikowaną operację kręgosłupa i barku, po której trafiłem na oddział intensywnej terapii. Mój stan był ciężki jednak dałem radę! Na chwilę obecną moja przyszłość nie ma nic wspólnego z moimi marzeniami. W obecnej sytuacji potrzebuję pomocy i opieki drugiej osoby, jednak wierzę w to,  że to się zmieni – dodaje.

 

Krystian będzie potrzebował prywatnej rehabilitacji, której kosztów nie jest w stanie pokryć. Czas nagli, a do końca zbiórki brakuje jeszcze ponad 80 tys. złotych.

– Proszę Was, pomóżcie mi zebrać pieniądze abym mógł wstać o własnych siłach i przejść chociażby parę kroków. Za każdą okazaną pomoc z góry serdecznie dziękuję – apeluje Krystian.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Dawid
Dawid
1 rok temu

Ładny chłopak, życzę zdrowia i zebrania wymaganej kwoty oraz pomocy państwa polskiego