19-letni Krystian Rybacki z gminy Krasne potrzebuje funduszy na rehabilitację

Nadal trwa zbiórka funduszy na leczenie Krystiana Rybackiego z gminy Krasne. Pod koniec października 2022 roku nastolatek został przygnieciony przed drzewo. Do osiągnięcia celu brakuje ponad 70 tys. złotych.

 

– Jestem Krystian. Mam 19 lat. Do tej pory byłem samodzielnym chłopakiem zaczynającym cieszyć się życiem, który ma swoje marzenia, pasję i hobby. Jednak szczęście legło w gruzach – pisze nastolatek.

Pod koniec października ubiegłego roku Krystian uległ wypadkowi. 19 – latek został przygnieciony przez drzewo. W wyniku zdarzenia, doznał wieloodłamowego złamania kręgosłupa piersiowego z uszkodzeniem rdzenia kręgowego, co spowodowało paraliż kończyn dolnych.

– Przeszedłem bardzo skomplikowaną operację kręgosłupa i barku, po której trafiłem na oddział intensywnej terapii. Mój stan był ciężki jednak dałem radę! Na chwilę obecną moja przyszłość nie ma nic wspólnego z moimi marzeniami. W obecnej sytuacji potrzebuję pomocy i opieki drugiej osoby, jednak wierzę w to,  że to się zmieni – dodaje.

 

Krystian będzie potrzebował prywatnej rehabilitacji, której kosztów nie jest w stanie pokryć. Czas nagli, a do końca zbiórki brakuje jeszcze ponad 70 tys. złotych.

– Proszę Was, pomóżcie mi zebrać pieniądze abym mógł wstać o własnych siłach i przejść chociażby parę kroków. Za każdą okazaną pomoc z góry serdecznie dziękuję – apeluje Krystian.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments