14 Pułk Strzelców Syberyjskich z Przasnysza zaprasza na Memoriał Śp. Mariusza Łyszkowskiego

W I rocznicę śmierci GRH 14 Pułk Strzelców Syberyjskich z Przasnysza pragnie zaprosić wszystkich zainteresowanych na Memoriał poświęcony Śp. Mariuszowi Łyszkowskiemu. 

Memoriał rozpocznie się w niedzielę, 8 kwietnia 2018r. o godz. 10-tej od obozowisk w parku miejskim w Przasnyszu. Tuż obok parku, w Miejskim Domu Kultury przeprowadzona zostanie prelekcja ku pamięci Mariusza. oraz wyświetlony film z jego wcześniejszych rekonstrukcji.

Każdy kto znał Mariusza to wie jakim był człowiekiem, wie, że trzeba o Nim pamiętać, wie, że pozostawił wiele nieskończonych pomysłów. Tym wydarzeniem chcemy przypomnieć o Mariuszu, który był naszym prezesem, kolegą, przyjacielem. Na pewno są osoby, które wiele by jeszcze powiedziały Mariuszowi, które nie dokończyły wielu tematów, które chciałyby w Jego rocznicę coś jeszcze powiedzieć o Nim. Dlatego chcemy powspominać naszego kolegę.- czytamy w zaproszeniu.

Wszystkie zainteresowane grupy, bez względu na epokę, które by chciały wziąć udział w memoriale proszone są o kontakt z Mariuszem Maciaszczykiem pod numer tel. 668 453 620 (po 18-tej) lub email: mariusz-maciaszczyk@wp.pl

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments