11 mieszkańców powiatu zapłaci w sumie 130 tysięcy złotych za złamanie przepisów w czasie pandemii koronawirusa.

Jak udało się nam ustalić, aż 11 mieszkańców powiatu przasnyskiego na podstawie decyzji wydanej 8 kwietnia 2020 roku przez Powiatową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Przasnyszu zostało ukaranych mandatami.

 

Powodem kar było niezastosowanie się do przepisów, które obowiązują w czasie walki z koronawirusem. Kary te wynoszą po od 5 do 25 tysięcy złotych. Cztery z nich dotyczą przypadków osób nieletnich, które przebywały poza domem bez rodziców, osoby dorosłej, czy też opiekuna prawnego.

Kolejne to gromadzenie się w miejscach publicznych oraz złamanie zakazu przemieszczania się. Największe kary dotyczą opuszczenia miejsca zamieszkania w czasie trwania kwarantanny.

W sumie mieszkańcy powiatu przasnyskiego mają do zapłacenia 130 tysięcy złotych. -Największe dwie kary pieniężne w kwocie 20 i 25 tys. będzie musiał zapłacić 35-letni mieszkaniec Chorzel, który dwukrotnie złamał obowiązujące go przepisy w okresie kwarantanny domowej – poinformowała nas przasnyska policja.

w.b.


 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jasieke
Jasieke
4 lat temu

Temu idiocie to jeszcze powinni pod Kościuszką w pierd… na gole jaja kijami przy wszystkich ludziach tak jak to robią w Indiach!!!!!!

Krzychu wpierdolka
Krzychu wpierdolka
4 lat temu

Nic nie zapłaci . Sprawa w sądzie i wszystko umorzone bo bezprawnie jest dany mandat. Oczywiście Ci którzy łamią kwarantannę powinno się wywozić za Przasnysz i dobre wpierdol

Adrian
Adrian
4 lat temu

Wpier.. to ja wam wszystkim wpuszczę jak tylko z paki wyjdę pajace z zamydlonymi oczami. Wstyd mi za takich zmanipulowanych pierd…

Michał
Michał
4 lat temu

Witam wszystkich Przasnyszan,. Sprawdzam łączność 1, 1,2 1,2,3. Słychać? Hallo!…. Haaallooo….. Hhaaaallloooooo…… Chyba się rozłączyło…..

Barubar
Barubar
4 lat temu

no nareszcie policja i strażnicy mają łatwa robotę, po co łapać złodziei? można dawać mandaty za chodzenie po parku. ludzie nie widzicie cio ten rząd nierząd robi z nami? mszaw kościele na 5 osób ale wybory będą, w markecie po 50 osób legalnie? premier nabierze kredytów i uratuje …kogo?