105 okrążeń w szczytnym celu – Jednorożec robi co może w Biegu Charytatywnym PKO

20 października punktualnie o godzinie 18.00 na Stadionie Gminnym w Jednorożcu wystartował 7. PKO Bieg Charytatywny powiązany z treningiem BBL Jednorożec

 

– Pomimo, że było zimno, padał deszcz i przemokli wszyscy, to nie poddaliśmy się. A momentami było też ciepło, a to za sprawą ludzi, którzy przyszli, by wspierać młode, sportowe talenty zgodnie z hasłem Fundacji PKO Banku Polskiego „Pomagamy z każdym krokiem” – informuje stowarzyszenie.

W wydarzeniu wzięły udział 3 drużyny. Każda miała za zadanie wybiegać jak największą liczbę  „kółek”. Cały bieg trwał godzinę, został poprzedzony losowaniem drużyn i rozgrzewką. Uczestnicy otrzymali koszulki sportowe i medal okolicznościowy ufundowane przez Bank PKO.

Dodatkowe nagrody rzeczowe dla drużyn ufundował Limes Bank.

– Wszyscy jesteśmy wygranymi, bo wszystkie wybiegane metry zostaną przeliczone na stypendia sportowe dla młodych talentów! Szczególne brawa dla Izy, Gabrysi i Daniela, którzy pomimo brzydkiej pogody nie wymiękli i stawili się na stadionie. Dziękujemy trenerowi, który skrupulatnie liczył te kółka, aby wynik był sprawiedliwy i na zasadach fair play. Dziękujemy Kazi za przygotowanie pysznych słodkości oraz rozgrzewającej herbaty, by oczekujący na swoją kolej mogli zasilić się przed biegiem – podsumowują „Jednorożce”.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments