1. Runda Sveda Audio Rally Sprint. Zapraszamy wszystkich amatorów motorsportu

Auto Moto klub „Rzemieślnik” w Przasnyszu organizuje w tym roku amatorski puchar rajdowy dla kierowców amatorów. Impreza pod nazwą Sveda Audio Rally Sprint 2021 składać się będzie z 4 rund rozgrywanych na terenie powiatu przasnyskiego. Ideą organizatorów jest zaproszenie do udziału jak największej liczby kierowców amatorów chcących wziąć udział w rywalizacji sportowej oraz podszkolić swoje umiejętności w bezpiecznych warunkach.

 

Regulamin pucharu jest tak przygotowany, żeby każdy znalazł dla siebie jakąś kategorię, niezależnie jakim samochodem osobowym dysponuje. Jest również kategoria dla zupełnie „cywilnych” aut, ponieważ organizator zaprasza osoby, które do tej pory nie miały styczności z rajdami samochodowymi, by spróbowały swoich sił. Każda runda odbywać się będzie na terenie innej gminy i składać się będzie z 2 tras przejeżdżanych czterokrotnie. Nawierzchnia tras będzie równa i utwardzona, głównie asfaltowa i betonowa.

 

1. Runda Sveda Audio Rally Sprint odbędzie się 13 czerwca na terenie gminy Czernice Borowe. Władze samorządowe oraz mieszkańcy tej gminy to szczególni przyjaciele AMK „Rzemieślnik”, dlatego inauguracyjna runda odbędzie się właśnie tam. Trasy będą zlokalizowane na terenie zabytkowego dworu w Chojnowie oraz Szulburgringu, czyli betonowego placu w Olszewcu, na którym organizowane są znane i doceniane w naszym regionie imprezy driftu.

Zapisać do udziału w imprezie można się za pomocą formularza zamieszczonego na stronie www.amkrzemieslnik.pl lub w dniu zawodów.

1. Runda Sveda Audio Rally Sprint rozpocznie się około godziny 10:00, ale zawodników zapraszamy wcześniej, zgodnie z harmonogramem zamieszczonym w regulaminie.

Zapraszamy!

 

guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkaniec
Mieszkaniec
18 dni temu

Ja tam jutro lecę na festiwalowy