Zuchwała kradzież w Przasnyszu. Z domu jednorodzinnego zginęło 200 tys. zł.

W sobotę 19 grudnia zgłoszono kradzież z włamaniem, w wyniku której z domu jednorodzinnego w Przasnyszu zginęła znaczna suma pieniędzy. Policja zabezpieczyła  ślady i prowadzi intensywne czynności dochodzeniowo – śledcze mające na celu ustalenie sprawcy tego czynu.

 

– 19 grudnia o godz. 10.30 mieszkanka Przasnysza zgłosiła, że nieznany sprawca po uprzednim wyważeniu drzwi balkonowych w domu jednorodzinnym w Przasnyszu przy ul. Miłej dokonał kradzieży pieniędzy w kwocie blisko 200 tys. złotych – poinformował rzecznik prasowy KPP w Przasnyszu Krzysztof Błaszczak.

 

Czynności w tej sprawie prowadzone są na zlecenie przasnyskiej prokuratury. Ze względu na dobro śledztwa organy ścigana nie udzielają informacji  tej sprawie.

 

M. Jabłońska


 

guest
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
wci
wci
28 dni temu

bardzo madrzy ludzie . trzymac w domu 200 tysiecy

Kiki
Kiki
28 dni temu
odpowiada  wci

Mieli to ich sprawa , ale żeby dmuchnąć taką kasę w biały dzień i się nie bać … A co jakby znaleźli kasę i ktoś ich nakrył , taki złodziej jest bezwzględny …

Czesław
Czesław
28 dni temu
odpowiada  Kiki

dlatego to wygląda, że dobrze wiedział/wiedzieli co mogą w tym domu ukrasc….

nie łaj
nie łaj
27 dni temu
odpowiada  wci

Nie wszyscy mają zaufanie do banków! Jak cię oszukają na procencie kredytu to i ty stracisz zaufanie. Obyś nie musiał kredytów brać.

Jasieke
Jasieke
28 dni temu

Ten zbujo miał nosa???!!!

mokre
mokre
28 dni temu
odpowiada  Jasieke

raczej wiedział

Roko
Roko
28 dni temu

Bezkarność , za małe kary , za napaść w domu powinno być 25 lat

Czesław
Czesław
28 dni temu
odpowiada  Roko

gdyby natknął sie na domownika albo by go zabił albo ranił. tylko w Polandi obrona swojego zycia i domu to wg sądów nie istnieje…. bo broniacy dostaje większa karę niż agrsor

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
27 dni temu
odpowiada  Czesław

Bzdury opowiadasz. Jakiś przykład możesz podać ?

Wieśka
Wieśka
27 dni temu

Policja zabezpieczyła ślady i prowadzi intensywne czynności dochodzeniowo – śledcze ;)Kradzieże w Przasnyszu trwają już dobre 4-5 lat ile potrzebują tych śladów??

Tolek
Tolek
27 dni temu

W Przasnyszu i okolicach ciągle są okradane domy mieszkania i domy w budowie czy przez ostatnie dwa lata wykryli sprawcę choćby jednej kradzieży ? NIE!!!! Policja od mandatów na staruszkach porażka!!!!!!!@@!

Kkk
Kkk
27 dni temu

Bo policja tylko pilnuje masek i Jarka