ZSP Chorzele: UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

Dnia 23 czerwca 2017 roku o godzinie 9.00 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Chorzelach odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017. Uroczystość tradycyjnie rozpoczęła się mszą świętą o godzinie 8.30 odprawioną przez ks. proboszcza Stanisława Dziękiewicza. Następnie wszyscy zgromadzeni przeszli do budynku szkoły. Na hali sportowej nastąpił dalszy ciąg uroczystości.

Swoją obecnością zaszczycili nas goście: Pan Wojciech Kobyliński – Dyrektor Wydziału Rozwoju Gospodarczego, Rynku Pracy, Promocji, Rolnictwa i Ochrony Środowiska, Pan Stanisław Przybyłek – lider do spraw szkoleń produkcyjnych w zakładzie IKEA Industry we Wielbarku, Pan Dariusz Andrzejewski – Komendant Komisariatu Policji w Chorzelach.

Na samym początku głos zabrał Pan Dyrektor Krzysztof Milewski. Powitał on wszystkich zebranych. W swoim przemówieniu podziękował uczniom oraz Radzie Pedagogicznej za ich całoroczny trud i życzył im udanego oraz bezpiecznego wypoczynku. Ponadto, opowiedział o sukcesach szkoły w roku szkolnym 2016/2017. Wspomniał, między innymi, o osiągnięciach sportowych, wyjeździe uczniów na projekt edukacyjny do Malagi czy doposażeniu sal językowych. Następnie razem z Panem Wojciechem Kobylińskim, wręczyli nagrody i świadectwa najlepszym uczniom oraz nagrodę Starosty za najwyższe wyniki w nauce w szkole zawodowej uczennicy klasy III Zasadniczej Szkoły Zawodowej, Paulinie Samsel.

Kolejnym punktem było wręczenie świadectw absolwentom szkoły, uczniom III klasy Zasadniczej Szkoły Wielozawodowej przez Pana Dariusza Andrzejewskiego.

Następnie oddano głos młodzieży, która serdecznie podziękowała Dyrekcji, nauczycielom i pracownikom szkoły, wręczając kwiaty i składając życzenia.

W wakacyjny nastrój wprowadziła pełna humoru i letnich piosenek część artystyczna w wykonaniu klas I i II Liceum Ogólnokształcącego oraz Zasadniczej Szkoły Wielozawodowej pod kierownictwem Pani Marty Kawieckiej i Pani Anety Majewskiej. Oprawą muzyczną zajął się Pan Krzysztof Drężek.

Po części artystycznej uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas, gdzie nastąpiło wręczenie świadectw. Tym sposobem, wszyscy rozpoczęli długo wyczekiwane wakacje. Życzymy wszystkim miłego letniego wypoczynku.

Aneta Majewska

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments