Znamy kandydatów PSL w powiecie przasnyskim.

7 września 2018 r. odbyła się plenerowa konwencja Polskiego Stronnictwa Ludowego w Powiecie Przasnyskim. W bardzo miłej atmosferze, jednogłośnie przegłosowano wszystkich kandydatów. Uzgodniono również kandydatów, którzy są członkami Stronnictwa, a będą kandydować na zasadzie porozumień z innych komitetów.

KANDYDACI POLSKIEGO STRONNICTWA LUDOWEGO
W POWIECIE PRZASNYSKIM

 

–  SEJMIK WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO – WIESŁAWA KRAWCZYK

 – KANDYDAT NA BURMISTRZA MIASTA I GMINY CHORZELE – BEATA SZCZEPANKOWSKA

 – KANDYDAT NA WÓJTA GMINY CZERNICE BOROWE –WOJCIECH MAREK BRZEZIŃSKI

KANDYDACI DO RADY POWIATU PRZASNYSKIEGO:

 –   okręg  nr 1 – MIASTO PRZASNYSZ

  1. OSIADACZ JANUSZ
  2. KACZOREK JOLANTA
  3. DĘBY LESZEK TADEUSZ
  4. SAWICKA KRYSTYNA
  5. SOLIWODZKI MICHAŁ DANIEL
  6. JANKOWSKA MAGDALENA
  7. COŁOSIŃSKI GRZEGORZ

 –   okręg nr 2 – GMINA CZERNICE BOROWE, GMINA KRASNE, GMINA PRZASNYSZ

  1. TYBUCHOWSKI JAROSŁAW ANTONI
  2. SZEMPLIŃSKI MARIUSZ
  3. GOTOWIEC RAFAŁ
  4. SEKUNA PIOTR
  5. MARCHLIŃSKA WANDA
  6. AMENDA WANDA
  7. CHODKOWSKA ANNA

 –   okręg nr 3 – GMINA JEDNOROŻEC, GMINA KRZYNOWŁOGA MAŁA

  1. WALĘDZIAK MAREK
  2. KRUSZEWSKI BOGDAN
  3. WILGA DARIUSZ
  4. MALIŃSKA MARIA MAGDALENA
  5. NIZIELSKA BARBARA ANNA
  6. PRZEWODOWSKA MAGDALENA

 

 –   okręg nr 4 – MIASTO I GMINA CHORZELE

  1. SZCZEPANKOWSKI ZENON
  2. WAŁPUSKA GRAŻYNA
  3. PIÓRKOWSKI WOJCIECH
  4. TYMIŃSKA GRAŻYNA IZABELA
  5. KULASIK KRZYSZTOF ANDRZEJ

 

 

KANDYDACI DO RADY MIEJSKIEJ W  PRZASNYSZU:

CZAPLICKI  SŁAWOMIR  MARIUSZ

ŁADA PAWEŁ

GEJDA  JAROSŁAW

OLAK  EDYTA

CZAPLICKI  PIOTR

BUDNY  MARCIN

JESIONEK  GRAŻYNA

BURDZIAKOWSKI  PIOTR

GREGORCZYK  WOJCIECH   HENRYK

MISIAK  PAWEŁ

 

KANDYDACI DO RADY MIEJSKIEJ W CHORZELACH

MILEWSKI  KRZYSZTOF

BRZEZICKI  DARIUSZ

KOWALSKA  DOROTA

TABORSKI  SŁAWOMIR

JASTRZĘBSKA  WANDA

BANUL  GRAŻYNA

MERCHEL BOŻENA

BRZOSTEK  SABINA

KOSIOREK  RYSZARD

FILIPOWICZ  BARBARA

SUCHODOLSKI   ROBERT

CHMIELIŃSKI  MIROSŁAW

STOLARCZYK  PAULINA

BURNOS  ANDRZEJ

JELIŃSKI   ZENOBIUSZ

 

KANDYDACI DO RADY GMINY CZERNICE BOROWE

 

PEPŁOWSKI  ADAM

GADOMSKI   JERZY

TYBURSKI   MARIUSZ

BORKOWSKI   ANDRZEJ

SKOWROŃSKI  KAZIMIERZ

DZIERZĘCKA  ANNA

KOBYLIŃSKI   WŁODZIMIERZ

STOLARCZYK  WŁODZIEMIERZ

TOMASZEWSKI  ANDRZEJ

KOŁAKOWSKI   CEZARY

SADKOWSKI   ADAM

ZABOROWSKA  SYLWIA

 

KANDYDACI DO RADY GMINY PRZASNYSZ

 

OSOWSKI  ZENON

PIOTROWSKI  ZDZISŁĄW

JAWORSKI  WOJCIECH

JANKOWSKI  STANISŁAW

KOSAKIEWICZ  TOMASZ

KACPRZAK  ROBERT

 

KANDYDACI DO RADY GMINY JEDNOROŻEC

KACZYŃSKI   MARIUSZ

POPIOŁEK   LUCYNA

BRZOZOWY   JÓZEF

GADOMSKI   SŁAWOMIR

OPALACH   MIECZYSŁAW

BERK   PAWEŁ

 

KANDYDACI DO RADY GMINY KRZYNOWŁOGA MAŁA

ROMAN  ANNA

WOJCIECHOWSKI   WIESŁAW

Może ci się spodobać również
Komentarze
Loading...