Znamy datę wyborów prezydenckich.

Marszałek Sejmu Elżbieta Witek ogłosiła podczas dzisiejszej konferencji prasowej termin głosowania w wyborach prezydenckich.

 

Jak poinformowała Elżbieta Witek, zarządziła wybory „na podstawie odpowiednich przepisów Konstytucji RP, Kodeksu wyborczego oraz ustawy z 2 czerwca 2020 roku o szczególnych zasadach organizacji wyborów powszechnych na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych w 2020 r., z możliwością głosowania korespondencyjnego”.

Zarządzenie marszałek Sejmu wskazuje, że wybory prezydenckie odbędą się niedzielę 28 czerwca 2020 r.

 

M. Jabłońska


 

guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
7 miesięcy temu

Trzaskowski dostał tydzień na zebranie 100.000 podpisów. Widać, że pisowcy mają świadomość, że ogień zaczyna im się palić pod d*pami. I do tego ta przemowa Witek przed ogłoszeniem terminu. Jak to rzekomo byli gotowi do wyborów 10.05, ale zła opozycja nie pozwoliła. Ona sama nie wierzy w to, co mówi.

Duduś widzi, że prezydentura odjeżdża. I bardzo dobrze.

hmmmmm
hmmmmm
7 miesięcy temu

Czyżby jego poplecznicy nie zbierali już podpisów ? Dobrze , że ty wierzysz w to , co piszesz ! Pokazał jak warszawą nie (potrafi ) zarządzać ! Przemowa ci nie odpowiada ? Posłuchaj przemów polityków opozycji , a zapomniałem , oni nie potrafią przemawiać , nawet z promptera przeczytać nie potrafią !

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
7 miesięcy temu
odpowiada  hmmmmm

Ano nie zbierali. Zmień źródło informacji.
A co masz do zarządzania Warszawą? Mieszkańcom stolicy jak widać Trzaskowski odpowiada. Więc to chyba najważniejsze. Nam nic do tego.

Adam
Adam
7 miesięcy temu

Do Warszawy może nie chociaż tej nowobogackie aspirującej do entelygencjiimasie bezmuzgow może i odpowiada,zapytaj rodowitych lub niezmanipuloeanych warszawiaków co o nim myślą i o jego administrowaniu miastem,to się zdziwisz.co do całej Polski to już inna sprawa Zobaczyła żaba że konia kują i sama nogę. Podstawówka.a co do tygodnia w którym ma zebrać podpisy,to zgłoś się jako wolontariusz,zacznij zbierać w Przasnyszu to się przekonasz jakie pan szklarz ma poparcie. .kto kazał po zmieniać kandydata,jeśli w tej partii wszystkie decyzje są tak przemyślane to nie dziwię się,że ma elektorat pokroju marka prawdziwego,który zaprzecza oczywistym faktom,odsyłam do wywiadu przeprowadzonego że Schetyna przez mazurka… Czytaj więcej »

Last edited 7 miesięcy temu by Adam
Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
7 miesięcy temu
odpowiada  Adam

No tak, co co głosują na partie inne niż PiS to zmanipulowana masa bezmózgów. Za to wyborcy PiSu to wyjątkowo światły elektorat, wykształcony i otwarty na świat, do tego tolerancyjny…

P.S. Te „bezmuzgi” to tak świadomie napisałeś?

Adam
Adam
7 miesięcy temu

No widzisz jak się skupisz to nawet ty potrafisz czytać ze zrozumieniem,dokładnie zrozumiałeś to co napisalem