Złote Gody ponownie w gminie Przasnysz. 18 par z medalami za długoletnie pożycie małżeńskie.

Choć nie tak okazale jak zwykle, choć nie z tymi samymi tradycjami – wciąż jednak niezmiennie szczerze i serdecznie są świętowane kolejne Złote Gody w Gminie Przasnysz. W pierwszych dniach grudnia wójt Gminy Przasnysz Grażyna Wróblewska wraz z radnymi odwiedza Jubilatów, by przekazać im honorowe medale za długoletnie pożycie małżeńskie przyznane przez prezydenta Andrzeja Dudę.

 

W tym roku takich par małżeńskich w gminie jest łącznie 18. Ze względu na zasady wynikające z ochrony danych osobowych nie będziemy publikować ich wizerunku, przedstawiamy jednak zdjęcia medali, które niebawem trafią do Szanownych Jubilatów.

W gronie par małżeńskich, które są ze sobą już od 50 lat, znaleźli się m.in.: państwo Urszula i Jerzy Przybyszowie, państwo Marianna i Feliks Grabowscy, państwo Bożena i Zdzisław Ruszczyńscy, państwo Elżbieta i Stanisław Wieczorek, państwo Irena i Zbigniew Wnukowie, państwo Danuta i Andrzej Gadomscy, państwo Krystyna i Stanisław Zamielscy oraz państwo Barbara i Jerzy Łukasiakowie.

Wszystkim jubilatom życzymy kolejnych okrągłych rocznic zawarcia związku małżeńskiego i dotrwania w zdrowiu i rodzinnym szczęściu co najmniej stu lat!


 

Źródło UG Przasnysz
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hania
Hania
1 miesiąc temu

Bardzo gratuluję ,ale o nas (o mnie i mężu ) zapomnieli !!!