Zlikwidowano plantację marihuany o wartości ponad 350 tys. złotych.

Kryminalni ujawnili plantację konopi indyjskich oraz gotową do sprzedaży marihuanę, warte na rynku ponad 350 tysięcy zł. Podczas działań, policjanci zatrzymali 28 – letniego mieszkańca pow. ciechanowskiego, podejrzanego o posiadanie środków odurzających oraz uprawę konopi. Decyzją sądu mężczyzna został aresztowany na 3 miesiące, grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Mławscy kryminalni, realizując czynności w prowadzonym wraz z prokuraturą śledztwie, na terenie gminy Regimin (pow. ciechanowski), w prywatnym budynku mieszkalnym ujawnili w pełni wyposażoną plantację konopi indyjskich oraz 5,5 kg gotowego do sprzedaży suszu.

Uprawa prowadzona była na strychu budynku. Rośliny hodowano w specjalnych namiotach, wyposażonych w profesjonalne lampy oraz system wentylacji. Policjanci zabezpieczyli także m.in. urządzenia służące do porcjowania narkotyków. Akcja mławskich kryminalnych przeprowadzona została pod koniec ubiegłego tygodnia. Zatrzymany przez policjantów, podejrzany 28-latek, decyzją Sądu Rejonowego w Mławie z dnia 31 stycznia br., został aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Sprawa ma charakter rozwojowy.

Źródło KPP Mława
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Karol3672
Karol3672
11 miesięcy temu

jak ten czarny worek wyglada na typowe odpadki po uprawie ktore nadadza sie najwyzej na jakies nalewki ciastka itp nikt by tego nie kupil chyba ze za 10zl/g.Przestancie karac za zwykla roslinke jak za twarde ciezkie narkotyki,trzeba skonczyc z ta hipokryzja.